Noderīgi padomi ādas mitrināšanai ziemā

LiepinaA
LiepinaA 3. janvāris 2017 12:23
1458

Ar sausas ādas problēmu varam saskarties ne tikai vasarā, kad mums tik ļoti patīk uzturēties saulē, bet arī ziemas laikā, kad sausais gaiss iekštelpās un straujās temperatūru maiņas ļoti kaitē ādai. Tomēr gudri izvēlēta kosmētika un pareizi ādas kopšanas paradumi var pasargāt ādu no lobīšanās un sausuma. “Herbalife” skaistuma eksperte, dermatoloģe un augsti kvalificēta ādas kopšanas speciāliste Jūlija Levinsone skaidro, kā apkure un aukstais laiks ietekmē mūsu ādu un kā tai labāk palīdzēt.

Temperatūrai pazeminoties, āda izstrādā mazāk tauku, kas padara lipīdu slāni plānāku, tādējādi ādu padarot mazāk aizsargātu pret kaitīgajiem ārējās vides faktoriem. Aukstums un apkure, kas ik dienu ietekmē ādu, var viegli to padarīt sausu un likt tai zaudēt mirdzumu. Temperatūras atšķirības iekštelpās un ārā dramatiski samazina ādas spēju izstrādāt elastīnu, kalogēnu un hialuronskābi. Šo un citu faktoru dēļ aukstā laikā īpaši uzmanība jāpievērš ādas aizsardzībai, barošanai un mitrināšanai.

Ādas kopšanas paradumi tās aizsardzībai

Zema temperatūra nozīmē stresu tavai ādai. Tā rezultātā ādā kļūst jutīgāka un var kļūt apsārtusi. Tu vari sāk izjust diskomfortu – niezēšanu, nepatīkamu jutīgumu un raupjumu, tai pieskaroties. Lai ādai palīdzētu, ādas kopšanas procedūras būtu jāveic ar tai piemērotu kosmētiku, tādu, kas atbilst ādas tipam. Izmanto siltu, bet ne karstu ūdeni, neizmanto sārmainas ziepes, ādas tonizēšanai izmanto kosmētiku, kas nesatur alkoholu. Starp citu, izmantojot toniku pirms sejas krēma uzklāšanas, sejas krēma iedarbība palielināsies par aptuveni 38%! Atceries izmantot krēmu, kas ir bagātināts ar antioksidantiem, piemēram “Herbalife” SKIN līnijas krēmus. Dermatoloģe Jūlija Levinsone uzsver: “Krēmi, kas satur C un E vitamīnus, kas ir arī antioksidanti, palīdzēs atjaunot ādas šūnas un aizsargās no priekšlaicīgas novecošanās. Ir ieteicams izmantot krēmus, kas satur olīveļļu, sezama sēklu eļļu vai saulespuķu eļļu, kas baros ādu. “Herbalife” SKIN līnijas produkti dienas laikā aizsargās ādu un nakts laikā – palīdzēs tai atjaunoties”.

Vienmēr izmanto dažādus ķermeņa ādas kopšanas produktus – krēmus, losjonus un sviestus. Vienmēr pievērs uzmanību tam, ko tevis izvēlētie kosmētikas produkti satur – to sastāvā meklē alveju, Makadamijas eļļu, sezama sēklu eļļu vai olīveļļu, kas palīdzēs nodrošināt nepieciešamo ādas mitruma līmeni, neskatoties uz ārējiem vides apstākļiem.

Vēl viena būtiska procedūra, kas jāveic, ja vēlies, lai tava āda būtu skaista un starojoša – aptuveni reizi divās nedēļās izmanto skrubi ādas attīrīšanai. Tas palīdzēs krēmam uz ādu iedarboties iespējami efektīvā veidā. 

Nelielas izmaiņas ikdienas paradumos – būtiski rezultāti ilgtermiņā

Dažas vienkāršas izmaiņas tavos ādas kopšanas paradumos un dzīvesveidā var radīt pozitīvas izmaiņas tavas ādas stāvoklī.

Centrālā apkure var būt viens no galvenajiem sausas ādas cēloņiem ziemas laikā, tāpēc ir svarīgi lietot dažādus ādas mitrināšanas līdzekļus un parūpēties par to, lai apkārtējā vide kļūtu ādai draudzīgāka, piemēram, paaugstinot mitruma līmeni telpās. Lai to panāktu, vari izmantot speciālos gaisa mitrinātājus vai arī radiatoru tuvumā novietot trauku ar ūdeni. Lai cik ļoti mums patīk izbaudīt karstu vannu vai dušu, ir svarīgi atcerēties, ka karsts ūdens sausina ādu un var veicināt tās lobīšanos vai padarīt to jutīgāku. Ieteicamā ūdens temperatūra ir tāda pati kā telpa, kurā uzturies, pretējā gadījumā ikdienas dušas apmeklējums var pārvērsties par pārbaudījumu tavai ādai.

Turklāt neaizmirsti pietiekamā daudzumā dzert ūdeni un ēst produktus, kas satur ādai vērtīgas uzturvielas. Pārtikas produkti, kas satur daudz ūdens, C vitamīnu un omega – 3 taukskābes tavai ādai palīdzēs no iekšienes.

Rūpes par ādu nav tik sarežģītas, kā tas var sākotnēji šķist. Nelielas izmaiņas ikdienas paradumos var būtiski mainīt to, kā izskatās tava āda un kā jūties tu. 

 

Par „Herbalife”

“Herbalife” ir globāla uztura kompānija, kas ar lielisku produktu palīdzību maina cilvēku dzīvi jau kopš 1980. gada. Mūsu uztura, svara kontroles, enerģijas, sporta un personīgās higiēnas produkti ir ekskluzīvi pieejami tikai pie uzticīgajiem neatkarīgajiem “Herbalife” partneriem vairāk nekā 90 valstīs visā pasaulē. Mēs esam apņēmušies cīnīties ar tādām pasaulē izplatītām problēmām kā uzturvielām nabadzīgu uzturu, svara pieaugumu, piedāvājot augstas kvalitātes produktus un individuālās “Herbalife” biedru konsultācijas ikdienā, kas iedvesmo mūsu klientus pievērsties veselīgam un aktīvam dzīvesveidam.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras