No vairāk kā četrsimt meitenēm ir atrasta un kronēta Latvijas skaistāko matu īpašniece - Mis Palette Latvija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. septembris 2014 00:00
2271

Trešdien, 10.septembrī kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi” tika kronēta “Mis Palette” - Latvijas skaistāko matu īpašniece. Sīvā konkurencē ar 440 citām meitenēm, iegūstot 1057 balsis pirmajā vietā ierindojās Vita Stalīdzāne no Jēkabpils. Viņa saņēma galveno balvu - iespēju kļūt par matu krāsu zīmola Palette reklāmas seju Latvijā.

20140911170624-17756.jpg

Pasākuma vadītāja lomā iejutās Dailes teātra jaunā zvaigzne Dainis Grūbe, bet muzikālu pārsteigumu meitenēm bija sarūpējis Latvijā iecienītais dziedātājs un TV šovu dalībnieks Roberto Meloni. Viesi tika cienāti ar gardām uzkodām un īpašu “Mis Palette” kokteili. Īpaša konkursa žūrija - bārmenis Andris Reizenbergs, skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke un dziedātājs Roberto Meloni - izvēlējās žūrijas simpātiju, un tā ir Anna Bičevska no Rīgas. Savukārt, par skatītāju simpātiju kļuva Ksenija Mikuļska. Vakara gaitā atraktīvākajiem un uzmanīgākajiem pasākuma apmeklētājiem tika izspēlētas arī īpašas balvas no Schwarzkopf.

20140911170706-93920.jpg

Konkurss no 26.maija norisinājās zīmola “Schwarzkopf Latvija” sociālā tīkla Facebook lapā, un savas fotogrāfijas iesūtīt bija aicināta ikviena Latvijas meitene. Kopumā konkursā piedalījās 441 dalībniece, no kā skatītāju un Schwarzkopf žūrijas balsojumā tika izvēlētas desmit, kas turpināja cīnīties par galveno balvu - iespēju kļūt par matu krāsu zīmola “Palette” reklāmas seju Latvijā. Līdzīgs konkurss ar labiem rezultātiem norisinājās arī Lietuvā un Igaunijā.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras