No Parīzes modes zīmolu brilles un arī omulīgi romantiskais tirdziņš

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. septembris 2015 13:00
1625

Parīze ir Eiropas modes krustpunkts, vieta, kur ik rudeni ierodas visas pasaules modes cienītāji, optikas studiju, butiku un salonu īpašnieki, lai izvēlētos aktuālākos zīmolus, briļļu formas, krāsas un faktūras. No izstādes “Silmo”, kas Parīzē norisinās vienreiz gadā, kopā pulcējot vairāk nekā 23 tūkstošu zīmolu pārstāvjus, uz Latviju jaunākās briļļu kolekcijas atceļos jau oktobra beigās. Kamēr gaidām jaunumus, Rīgā jau no šodienas līdz pat oktobra beigām var izdzīvot Francijas tirdziņu šarmu, jo optikas studijā “Lonija” pirmo reizi norisināsies tirdziņš pēc Francijas labākajām tradīcijām “Marché de Lonie”, kura laikā jebkurš baudot kruasānus un malkojot glāzi vīna, varēs izvēlēties sev atbilstošākās šīs sezonas brilles ar atlaidēm līdz pat 50%.

20150915130137-29954.jpg

“Jaunais ir labi aizmirsts vecais” tā varētu apzīmēt šīs sezonas briļļu tendences – atdzīvojas disko ēra, miniatūrās Džona Lenona brilles. Briļļu ietvaru krāsu paletē aktuālas būs akmens pelēkā krāsa, medus, ķiršu sarkanā, efejas zaļā, pasteļtoņi un protams – klasiski melnā. Lai arī apaļie ietvari ir fokusa punkts optisko briļļu modē, aviatora, ekstrēmās kaķacs formas un oversize stila briļļu ietvari būs lieliska alternatīva, lai sasniegtu izcilu izskatu. Vīriešu optisko briļļu modē galvenais spēlētājs būs vintāžas stils,” atklāj Lonija Kossoviča, optikas studijas “Lonija” īpašniece, un piebilst, ka aktualitāti turpina arī tīrie profili.

20150915125928-55310.jpg

IZTEIKTI LIELĀS, KANTAINTĀS BRILLES

Šogad, tāpat kā iepriekšējā sezonā, joprojām ir aktuāli lieli, kantaini ietvari no kvalitatīva plastikāta matētos pasteļtoņos – no lielceļa putekļu tonim līdz vītušas zāles krāsai. Šīs formas atrodamas Vivienne Westwood, Gucci, Marni, Frederic Beausoleil, Victor & Rolf, Dior zīmolu brillēs.

20150915125741-62103.jpg

OVERSIZE BRILLES

Aktualitāti iegūst arī OVERSIZE brilles. Brilles ar lieliem rāmjiem labi izskatās daudziem, bet īpaši labi lielākas sejas formas īpašniecēm. Lai brilles izskatītos perfekti, pieskaņojiet tās pie savas acu un matu krāsas! Izcili oversize briļļu paraugi atrodami Moschino, Marni, Marc Jacobs, Vivienne Westwood, Fendi, Robert La Roche zīmolu kolekciju brillēs.

20150915125801-74553.jpg

KAĶACS BRILLES

Vēl viena briļļu tendence, kas iezīmē iepriekšējo sezonu aktualitāti – kaķacs briļļu ietvari. Tie izskatās ļoti sievišķīgi, vizuāli piešķirot koķetu un pat seksapīlu izskatu. Dāmas labprāt izvēlas kaķacs formas brilles no zīmolu Jimmy Choo, Missoni, Moschino, Chantal Tomas, Laura Biagotii briļļu kolekcijām.

20150915130052-46038.jpg

APAĻĀS BRILLES

Šajā sezonā savu triumfu turpina Lenona stila brilles, kas savu popularitāti ieguva 60ajos un 70ajos gados, kad mūziķis Džons Lenons tās valkāja gan uzstājoties koncertos, gan piedaloties fotosesijās. Apaļās formas briļļu ietvari padarīs seju jutekliski sievišķīgāku. Lenona stila brilles ir ļoti dažādas, sākot no matētās struktūras briļļu ietvarā līdz dažādiem pasteļtoņiem krāsās. Apaļās formas Marc Jacobs, Frederic Beausoleil, Robert La Roche, S.T.Dupont zīmolu brillēs.

20150915125822-56311.jpg

KOŠO BRIĻĻU PARĀDE

Ļaujies uzdrīkstēties krāsas! Ja jūs izvēlaties brilles un vēlaties būt pamanītas, tad dodiet priekšroku brillēm vai saulesbrillēm ar sarkaniem briļļu ietvariem. Saulesbrillēm ar spoguļklājumu briļļu lēcās ir divējādas funkcijas – gan mode, gan funkcionalitāte. Marni, Moschino, Jimmy Choo, Lena Hoschek, Viktor & Rolf. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras