Neslēpies,saņemies!

hiperkeri
hiperkeri 17. aprīlis 2016 19:41
1640

Sveikas,dāmas!

Es biju akla un nu es spēju redzēt.

Man noteikti ir jāpaturpina (jāpaceļ augšā) tēma par ādas problēmām,jo pēdējā laikā manas zināšanas par šo ir augušas un ai,cik daudzas reizes es esmu pati pieķērusi sevi pie rokas un sapratusi,ko es esmu darījusi nepareizi. Ļaunākais jau tas,ka caur šo manu pieredzi,kurā es arī dāsni dalos ar citiem, pārējie arī to piedzīvo,un varbūt kādam tā reakcija ir smagāka par manējo. Par to man katru vakaru kremt,tāpēc man bija jāsaņemas pastāstīt par savām mācībām.

Tēma par to- lai vai kas Tevi uztrauktu,neslēpies(hehe,zem tīkliņa,meikapa kārtas un sarkanās lūpenes:D) un nomierinies:)  Kas tad ir ar tām pumpām??Kā ar pumpām cīnīties, kā tikt galā? ko darīt,ko ne?

Nu stāstīšu pamazām.

  • beidz meklēt internetā atbildes uz jautājumu` kā cīnīties ar pumpām`. Mums ir tik daudz un dažādi apstākļi,kādēļ tas notiek- vīriešiem tas skar dēļ hormoniem,visbiežāk,dēļ pubertātes,kad ir testosterona sprādziens ķermenī,vēlāk šī taisne izlīdzinās,tāpēc tā problēma arī pazūd. Sievietēm hormoni diemžēl tā nedarbojas- daudz kas mūs ieteikmē- mēnešreižu cikls,pubertāte, grūtniecība,menopauze..un līdz ar to visu,hormonu balansēšanas (vai disbalansa) rezultā rodas tā viena ,briesmīgā pumpa,kas vairāk vai mazāk,bet ik pa laikam uzmetīsies
  • protams,arī iedzimtība! Nebūs tā,ka tavas vienas kūkas dēļ ir jāuztraucas,ka atkal būs pumpa.citādi katrs,kas ēstu kūku(vai ko citu),attapsies ar kūku uz sejas.taču ,protams, ir tāda lieta,kā-
  • alerģijas- katram tās ir citāda veida. silti iesaku uztaisīt alergēnu paneļa analīzi pārtikai,daudzreiz tas daudz ko atrisina.vismaz manā gadījumā tas būtu bijis lieliski,ja agrākā vecumā man pateiktu- nu neštopē to pienu,miltus un ābolus,banānus. Man katra ēdienreizi no kaut kā no šiem sastāvēja,tāpēc arī ir problēmas
  • stress. ej,staigā,dziedi, vingro, skrien, samīļo kādu,aizej ar draudzeni papļāpā,bet-nomierinies!
  • protams,tas,ko liec uz sejas/muguras/dekoltē. Bieži vien vienkāršs atrisinājums un atbilde ir -tu izmanto kairinošas sastāvdaļas!noskaidro www.beautypedia.com labāk un skumjāk reitingotus produktus pēc to savienības no sastāva/iepakojuma(izrādās,tas arī daudz ko ietekmē)/stabilitātes/efektivitātes. Ai,te es varu stāstīt ilgi,ļoti daudz man palīdzēja fakts,ka es atklāju `kosmētikas policisti` Paula Begoun,kas,patiesībā ir nevis policiste,bet pētniece,kas vairāk kā 30 gadus jau ir `biznesā` un 20 gadus,balstoties uz pētījumu apkopojumiem,dibinājusi savu firmu Paula`s Choice. Viņas stāsts ir samērā līdzīgs man,kurā cilvēks,kuram ar vecumu nāk klāt dažādas problēmas,kurās īsti nezini,ko darīt,un visi apkārt ir ar savu viedokli par tavu stāvokli- no radiniekiem,līdz profesionāļiem,un visa centrā tu mēģini tikt skaidrībā ar `patiesību`- kas tev vajadzīgs,kas ne. Izrādās, man ir nepieciešamas vienkārši maigas rūpes (jā,un dabīgs ne vienmēr nozīmē labāks. Nost ar visiem DIY skrubjiem, citroniem, mājās taisītām maskām- pētījumi tomēr pierāda,ka nav iespējams kosmētisku efektu sasniegt ar aktīvām sastāvdaļām tajā koncentrācijā,kādas tās ir pārtikā. vēl jo vairāk,citrusi uz ādas rada fototoksisku (d)efektu..),daudz antioksidanti savienojumā ar efektīvām sastāvdaļām,kas paredzētas konkrētajam mērķim.Un saules aizsargfiltrs,lai to visu saglabātu. Zinājāt,ka UVA stari ir dienasgaismā un tos laiž garām arī istabas logi? un UVB ir tie,kas vasarās apdedzina? Man ir samērā grūti to ieskaidrot līgavainim,bet esmu piedabūjusi viņu lietot SPF ikdienai:) sasniegums:) Ai.gribu vēl daudz ko pastāstīt,bet,vai maz ir gribēšana? Katrā ziņā,izpētot šos reitingus+tiem,kuriem tie nav,izpētīju sastāvdaļas atsevišķi un pasūtīju sev jaunu ikdienas komplektu savām vajadzībām no www.paulaschoice.com. Ja ir vēlme, ilgāk patestēšu un došu ziņu,kā šie līdzekļi kalpo( jo atsauksmes tiešām ir pārāk labas,lai tā vienkārši ticētu:D). Pagaidām varu teikt,ka jau pāris lietas ir tādas,kuras es  turpināšu pasūtīt,un,ja kādai ir arī tāda vēlme- varam mest pasūtījumu kopā un izdalīt šipingu (man tas prasīja 15 eiro)
  • Parazīti,smagie metāli pārtikā,vīrusi un radiācija! To visu vieglprātīgi izslēgt no uztveres ir bīstami. Mūsu pārtika ir pilna ar smagajiem,toksiskajiem metāliem- ja no kādaa augļa,kas ir pilnīgi svaigs un lielisks,tomēr metas slikta dūša,varbūt tas tomēr liecina par individuālu nepanesību šajā jomā? Es,piemēram,esmu palikusi ļoti jūtīga uz metāliem. Tikko `noraujos` uz tiem cukurā,augļos,labībā,tā man ir slikta dūša.Labā ziņa- metālu daļiņas veiksmīgi uzsūc un palīdz izvadīt parastā oglīte:) uz veselību:) Ar parazītiem būs sarežģītāk. Bieži,ēdot suši,steikus,diemžēl- kūpinātas zivis vai gaļu, vai uzķerties uz to parazītiem (tārpiņiem),kurus,diemžēl,bieži nemaz nevar redzēt. Termiski visu apstrādājam.Kad uzcepts,drošības pēc,vēl pasutini. Gan mīkstāk būs,gan veselīgāk. Vīrusi - teikšu tā- labāk vairāk uztraucies par to,lai imunitāte būtu stipra (un viss sākas galvā;) uztraukumi,stress- nu,un tas apburtais loks te sākas un arī beidzas:) Milētam un mīlestību dodošam cilvēkam vispār ar imunitāti visam būtu jābūt kārtībā,ja ta- pa lielam to ņem:) )
  • uztver sevi kā kopumu. viens laukums uz Tevis neesi viss Tu un uz to nevajag pārlieku koncentrēties,bet uztvert visu veselīgi. dažas lietas,kas mūs atšķir,padara mūs īpašus. Un tā ir pozitīva lieta:)

Lai veicas:) Ja kādi jautājumi vai atklāsmes- droši,raksti:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jana 25. aprīlis 2016 10:56

Labi pateikts! :)

Nikte 19. aprīlis 2016 19:18 VesmaSk

(Y)ROFL

hiperkeri 18. aprīlis 2016 20:03 VesmaSk

tas ir viedoklis. otrs- atrast alternatīvu:) Es esmu PAR to,lai mūžīgi atrastu mazu taciņu cauri visiem tiem ne-ne-nevar.Bet zini-VAR!!

VesmaSk 18. aprīlis 2016 14:50

Jā... Tikai pēc šī bloga izlasīšanas sapratu, cik kaitīgi un ārkārtīgi sarežģīti ir dzīvot.....ROFL

Shalako 18. aprīlis 2016 11:40

Iemīlējos Tavā bildē! (inlove)(L)
Liels paldies par šo kodolīgo uzskaitījumu, tā tas arī ir! (Y)

hiperkeri 18. aprīlis 2016 11:12 Zane Zanīte

hihi,īsti to nevar `iemācīties`- tas sev jāatkārto katru rītu un vakaru kā mantra,kamēr tas `ieiet`:D:D Vismaz tā tas bija manā gadījumā:)

Zane Zanīte 18. aprīlis 2016 10:17

Bilde ir īsta konča. Super. Ļoti skaista.
Par stresu un pumpām - pilnīgi piekritīšu - un pēdējo punktu tajā pašā kontekstā. Bet kā lai iemācās?

hiperkeri 18. aprīlis 2016 09:33

Meitenes,sirsnīgs paldies:)
Neesam jau vientuļa sala:) Labumā jādalās (L)(L)

Linduchy 18. aprīlis 2016 09:27

Foršs blogs :) (Y) Bildē riktīga konča (L)(F)

LosOjosVerdes 18. aprīlis 2016 09:10

Bilde tiešām izdevusies(L) Un, jā,pēdējā laikā daudz domāju par veselību, dzīvesveidu, attieksmi pret sevi, dabu. Neesmu noformulėjusi sev neko,bet pārdomas brīžiem ir traucējošas. :D Vieglāk ir turpināt pa inerci jau iesākto. Tu esi baigais malacis, ka vēl papildu darbiem dalies ar mums, raisot pārdomas un idejas

Kerstyna 17. aprīlis 2016 22:26

Tev ir tik skaista bilde :) Un raksts - kā vienmēr labs un ļoti nopietns . Paldies.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras