Natālija Smirnova: Sievietei jāprot krāsoties, jābūt gaumei un savam viedoklim

Autors: Intensa.pro, 2016. gada 17. marts, 11:54:20
Natālija Smirnova: Sievietei jāprot krāsoties, jābūt gaumei un savam viedoklim

Redzot Rīgas aktrises – Natalijas Smirnovas maigo profilu, galvā neviļus rodas doma – vietējiem režisoriem ir ļoti paveicies! Un kā paveicies mums – Latvijas iedzīvotājiem un teātra piekritējiem!

Talantīgā, skaistā, artistiskā un noslēpumainā Natālija ar savu patiesumu meistarīgi aizkustina skatītāju sirdis. Kad viņa uzstājas, no viņas nevar novērst skatienu. Viņā ir tik daudz burvīguma un skaistuma, šķiet, pietiktu visiem! Viņa ir neatkārtojama un pārliecinoša katrā lomā, kuru spēlē. Neskatoties uz jauno vecumu, aiz viņas pleciem ir neskaitāmas lomas un filmēšanās. Natālija ir Turgeņeva jaunkundzes ar neviltotām aristokrātiskām manierēm iemiesojums.

Starptautiskās Teātra dienas ieskaņās par to, kur īsti slēpjas teātra maģija, kā sevī izaudzināt sievišķīgumu un kur rast iedvesmu, portālam Intensa.pro pastāstīja M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Natālija Smirnova.

border- Kad Jūs sapratāt, ka vēlāties būt aktrise?

- Jau kopš bērnības mani vilināja aktiermeistarība. Kopš mazotnes mēs ar māsu rīkojām radiniekiem koncertus, parodiju vakarus, dejas. Visu programmu izdomājām pašas. Visās bērnu anketās, uz jautājumu „Par ko tu vēlies kļūt?” es rakstīju – par aktrisi.

- Sabiedrībā pastāv viedoklis, ka lai kļūtu par labu aktrisi, pietiekoši būt skaistai sievietei. Vai tas tā ir? Vai pievilcīgs izskats ir svarīgs, lai gūtu panākumus aktrises profesijā?

- Es tam nepiekrītu. Pazīstu daudzas slavenas un talantīgas aktrises, kuras nenosauksi par „skaistuma karalienēm”. Taču viņas ir talantīgas, filmas ar viņu piedalīšanos gribas skatīties vēl un vēl, un izskatam nemaz nepievērs uzmanību, bet seko varoņa tēlam. Viss atkarīgs no cilvēka apņemšanās, gribasspēka un ieguldītā darba.

natalii-smirnova-intensa.pro

- Izskatīties uz skatuves nevainojami – jau ir liels darbs. Kādus skaistumkopšanas noteikumus ievērojat, lai mirdzētu un priecētu skatītājus ar savu skaistumu?

- Noteikumi ir ļoti vienkārši: pēc izrādes mani priecīgi sagaida vīrs un mūsu mājdzīvnieki, no tā uz sirds kļūst silti un patīkami, tā ir labākā terapija visam ķermenim! Bet vispār, reizi mēnesī apmeklēju kosmetologu, staigājos un nodarbojos ar sportu.

- Vai lomu dēļ nācies kardināli mainīt savu izskatu?

- Nācās. Vienreiz bija konkurss, uz kuru biju uzaicināta modeles lomā. Konkursam veidoja Malifesentas tēlu. Man uzklāja biezu grima kārtu, spilgti akcentējot vaigu kaulus, milzīgas skropstas... Mani nevarēja pazīt! Toreiz mūsu komanda uzvarēja.

- Fotogrāfijas Jūsu albumā ir ļoti maigas, sievišķīgas un apburošas. Pastāstiet par savu modeles pieredzi!

- Mani bieži aicina uz dažādām fotosesijām, kam es vienmēr labprāt piekrītu. Tā ir noderīga pieredze, turklāt paskatīties uz sevi no malas mēdz būt ļoti noderīgi. Nesen man paveicās strādāt ar vienu slavenu mākslinieku, viņš ļoti daudz izstāstīja par pozēšanu, roku kustībām, niansēm – tas viss ir ļoti interesanti, galvenais, izmantojams aktiera profesijā.

- Vai esat kādreiz apsvērusi domu, piedalīties skaistuma konkursā?

- Godīgi sakot, nekad neesmu par to domājusi.

nataljasmirnova-intensa.pro

- Kā Jūs domājat, vai jāmācās būt sievišķīgai? Kas ir sievišķīgums un skaistums?

- Sievietei jāprot krāsoties, jābūt individuālai gaumei un savam viedoklim. Man skaista sieviete ir sieviete, kuras acis mirdz aiz laimes, kura mīl un ir mīlēta, viņai ir dzīves mērķis, viņa izstaro prieku, labu noskaņojumu un noslēpumainību. Sievišķīgums ir maigums, izsmalcinātība, elegance, jutekliskums, līdzcietība.

- Vai uzskatāt sevi par perfekcionisti?

- Jā! Jo īpaši attiecībā uz darbu. Es uzskatu, ka darbs jāpaveic tik labi, lai pašai būtu patīkami! Nodoties pilnībā: ar dvēseli, ķermeni, galvu, tad būs kvalitatīvi!

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT