Nākamnedēļ norisināsies 23. Rīgas modes nedēļa

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. oktobris 2015 14:58
628

Oktobra pēdējā nedēļa iesāksies ar grandioziem modes svētkiem, kad pirmdien, 26. oktobrī, tiks atklāta 23. Rīgas Modes nedēļa. Katrā RIGA FASHION WEEK dienā, līdz pat 31. oktobrim, savas jaunākās 2016. gada pavasara/vasaras kolekcijas prezentēs vairāki modes mākslinieki no Latvijas un ārzemēm, bet ārpus skatēm modes interesentus sagaida vēl dažādi informatīvi un izklaidējoši pasākumi.

Ekskluzīvais RFW atklāšanas pasākums notiks 26. oktobra vakarā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā dekoratīvās kosmētikas zīmola Maybelline New Yorkpaspārnē, un tas pārsteigs gan ar muzikālo sastāvu - uzstāsies Aminata, DJ Monsta un DJ Chris Cherry, gan pašu priekšnesumu un tā īpašo horeogrāfiju, jo šoreiz tajā savas kolekcijas rādīs veseli trīs spilgti un savā starpā ļoti atšķirīgi dizaineri - QooQooArtJam un INCH2.
Ja Aļonas Bauskas apģērbu zīmols QooQoo ir jau ļoti labi zināms Latvijas jaunatnei, zīmoli ArtJam un INCH2 Rīgas modes nedēļā tiks prezentēti pirmo reizi. ArtJam galvenā vadlīnija ir brīvā piegriezuma apģērbs ar iestrādātām kabatām papildus ērtībai un ergonomiskumam. Savukārt, INCH2 specializējas augstvērtīgu vīrišķīga stila roku darinātu sieviešu un vīriešu apavu ražošanā no augstākās kvalitātes ādas.

20151023145802-53621.jpg
RFW otrajā dienā, 27. oktobrī ārzemju žurnālisti un modes eksperti apmeklēs Mākslas galerijā PUTTI rīkoto izstādi "Laikmetīgā pagātne", kuru veido Ungāru laikmetīgo un konceptuālo rotu mākslinieču Rēkas Lērincas un Floras Vāgi rotas.
Vēlāk tai pašā dienā Ģertrūdes ielas Teātrī notiks dizaineres Līvas Šteinas apakšveļas zīmola Flash You and Me kolekcijas prezentācija. Zīmols uzsāka savu darbību 2013.gada nogalē un divu gadu laikā piedzīvojis izaugsmi, piesaistījis uzmanību un iekarojis klientu uzticību ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās.

20151023145835-76513.jpg

28. oktobrī plkst. 11.00 Rīgas modes nedēļa aicina uz izstādes "Wear-Arts" atklāšanu tirdzniecības centra "Galleria Rīga" 3. stāvā, kuru organizē zīmola autore Mari Martin un māksliniece Anitra Bērziņa. Izstādē tiks eksponēti ekskluzīvie tērpi ar pasaules iecienītāko glezontāju mākslas darbu printiem.

8ROOMS Press Showroom-ā "Galleria Riga" 6. stāvā 28. oktobrī tiks organizēta showroom pārstāvēto dizaineru kolekciju prezentācija medijiem un iepircējiem no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Beļģijas. Šovrumā savas kolekcijas līdzās vairākiem RFW dalībniekiem prezentēs arī jauno dizaineru konkursa Habitus Baltija 2015 uzvarētāja Liucija Kvašyte (Lietuva) un konkursa labākās sieviešu pret-a-porter kolekcijas dizainere Jekaterina Spirova (Krievija).

RIGA FASHION WEEK ietvaros notiks arī trīs ballītes: VIP ballīte sadarbībā ar H&M zīmolu restorānā "Grande Brasserie Riga" 29. oktobrī, kuru vadīs DJ Markus Riva, un divas ballītes nakts klubā Coyote Fly Lounge Club: 30. oktobrī ballīte ar F&More modes skati un DJ Makree un RFW pēdējā dienā, 31. oktobrī, tradicionālā RFW Models & Fans Party ar top-modeļu apbalvošanu un mūziku no DJ Makree. Ieeja abos pasākumos klubā Coyote Fly Lounge Club ir brīva visiem interesntiem. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras