Mossas testiņš

ilzy
ilzy 27. jūnijs 2015 11:47
1058

Pirmo reizi ar Mossas produkciju iepazinos jau pagājušogad, kad manās rokās nonāca sejas krēmu paraudziņi, izmēģināju tos un man iepatikās, līdz ar to šobrīd dienas un nakts krēms ir manā skaistuma ieroču arsenālā.

Nu lūk, tad nu steidzu izmantot šo brīnišķīgo iespēju pieteikties un notestēt attīrošās krēmputas un BB tonējošo mitrinātāju. 

Attīrošās krēmputas

Tās mani patīkami pārsteidza jau pirmajā lietošanas reizē.

Aromāts svaigs un garšīgs. Jā, jā, tā vien gribējās pielikt mēli. Tekstūra kā krēmam, nedaudz slidena un pirmajās reizēs kamēr piešāvos pie dozēšanas, bija tā pagrūtāk nomazgāt. Toties efekts - lielisks. Mana āda ir attīrīta, bet ne sausa.

Viennozīmīgi, krēmputas šobrīd ir mans sejas attīrīšanas favorīts. 

BB tonējošais mitrinātājs

Jāteic, ka jau lietoju Madaras tonējošo Moon flower fluīdu. Līdz ar to radās iespēja salīdzināt kas man patīk labāk.

BB krēma tekstūra ir biezāka un tonis ir piesātinātāks un tumšāks. Klājas labi un ir noturīgs. Smarža ir interesanta, nav tā ka nepatīk, bet man tā neasociējas ar plūmi.

Tā kā pēc dabas esmu vairāk sniegbaltītes tips, tad man gan pašai šķita, ka krēma tonis man ir nedaudz par tumšu, taču apkārtējie teica, ka nav ne vainas un izskatos atbilstoši vasarai. Tomēr būtu ļoti jauki, ja BB krēmam arī būtu kāda iespēja izvēlēties tumšāku vai gaišāku toni.

Kopumā iespaids par Mossas produktiem ir pozitīvs un varu ieteikt citām izmēģināt šos pašmāju ādas kopšanas līdzekļus.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras