Mossa -tas ir man!

Autors: pece, 2016. gada 2. novembris, 21:01:39
Mossa -tas ir man!

Tā kā man patīk Mossa maska sejai un pret sejas krēmu arī nav iebildumu, esmu priecīga par lielisko iespēju izmēģināt Mossa jauno produktu – ķermeņa losjonu ar dzērveņu antioksidantiem. Dīvaini un interesanti ir tas, ka Madaras kosmētika man un manai ādai nepatīk, bet pret Mossa nav iebildumu.

Ražotājs  saka, ka šis krēms ir: bagātīgi barojošs ķermeņa krēms, kas uzlabo ādas elastību un intensīvi mitrina. Lietošanai ikdienā. Satur Firm Active kompleksu ar dabisko escīnu, kas nostiprina un tonizē ādu. Dzērveņu antioksidanti kavē novecošanos, palīdzot ādai kļūt gludākai un elastīgākai.

Godīgi – nezinu, kas ir escīns, bet ja nu palīdz, arī labi.

Produkta iepakojums man šķiet ļoti ērts, gan uzglabāšanai, gan lietošanai. Tāpat arī vizuāli smuks manām acīm.

Patīkama konsistence, ne par plānu, ne par biezu – tāda forša un vijīga. Mazliet pat atgādina vairāk ķermeņa sviestu, ne losjonu. Ātri iesūcas ādā. Labāk klājas uz mitras ādas nekā uz sausas.

Labā pēc sajūta no krēma saglabājas vēl ilgi pēc tā lietošanas. Man patīk.

Tomēr produktam ir divi mazi mīnusiņi. Salīdzinoši spēcīga smarža, kas par laimi nav noturīga. Kā arī krāsa. Sākumā nepamanīju, ka krēms ir sarkanīgā nokrāsā, un pirms nākamās lietošanas nesapratu, kāpēc uz vāciņa redzami sarkanīgi nosēdumi. Man šķiet krāsviela krēmam ir lieka, bet tas ir gaumes jautājums.

Kopumā man patika un patīk. Šis ir produkts, ka varētu ienākt manā kosmētikas plauktā vismaz uz laiku, kamēr sagribēsies ko pamainīt.