MOSSA sejas eļļa - iesaku!

Inleila
Inleila 23. oktobris 2015 15:41
1623

Beidzot rakstu atsauksmi par testēto MOSSA eļļu. :)

To, ka MOSSA eļļiņa sastāv no 10 spēcīgām augu eļļām un barojošiem avenes un smiltsērkšķa multivitamīniem utt. jau zinām no iepriekšējām atsauksmēm..

Pirmkārt, man ļoti patīk šīs eļļas aromāts. Parasti man saldie aromāti ne visai, bet šis ir ļoti degunam tīkams..un sākumā ļoti jutās, tagad jau deguns ir pieradis, un tik izteikti jau eļļas smaržu nejūtu. (kā saka, ja tās ir tavas smaržas tad tu pati tās nejūti)

Otrkārt, līdz ar apkures sezonas sākšanos mana sejas āda "protestē" pret sauso gaisu un kļūst sausāka (man ir kombinēta sejas āda). Šogad sanāca sākt lietot šo sejas eļļu gandrīz vienlaiku ar apkures sezonas sākšanos, tāpēc pagaidām problēmas ar sausas sejas ādu man nav! :)

Pirmās dienas lietojot MOSSA eļļu pārāk daudz pilienu izmantoju tāpēc sejas āda bija mazliet trekna, bet tagad samazinot pilienu skaitu - viss ir tieši kā vajag. Pirmo nedēļu lietoju 2 reizes dienā, no rīta un vakarā (pēc sejas un kakla notīrīšanas ar micerālo ūdeni) tagad lietoju no rītiem, bet vakarā Madaras nakts krēmu.

Pāris vakaru pirms gulētiešanas  pilienu eļļas iemasēju roku nagus, lai stiprāk aug. :) Liekas, ka kļuva stiprāki nagi. :)

Noteikti pirkšu šo eļļu arī vēlāk, kad beigsies šī pudelīte (tik drīz gan tas nebūs :) )

Iesaku izmēģināt!

Paldies SK par iespēju testēt MOSSA eļļu!

P.S. Titulbilde no personīgā arhīva:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras