MOSSA produkta testu atziņas

Nymph
Nymph 30. jūnijs 2015 09:32
1296

Beidzot, beidzot pienākusi TĀ diena, kad esmu saņēmusies padalīties savās atziņās par testētajiem MOSSA produktiem. Un neba jau tādēļ bija grūti saņemties, ka produkti slikti, bet gan tādēļ, ka Kerstyna laikam SK randiņa laikā ar savu slinkumu dāsni padalījusies... un vēl tie svētki, ak, svētki - LAI DZĪVO SVĒTKI :)

Uzreiz jāsaka, ka ar MOSSA produktiem nesastopos pirmo reizi. Kad MOSSA tikko ienāca tirgū, kaut kur redzēju reklāmu un nepacietīgi apmeklēju tuvākajā apkārtnē esošos "Drogas" veikalus, lai tikai nepalaistu garām, kad šis produkts nonāks tirdzniecībā - kaut ka laikam tā reklāma, "garšīgais" mārketinga materiāls mani uzrunāja. Tad nu mans pirmais pirkums bija MOSSA vitamīnu kokteilis.

MOSSA attīrošās krēmputas

Jā, šis produkts ir tas, par kuru varu teikt, ka tas manā kosmētikas plauktiņā ir jaunpienācējs ar potenciālu uz ilgāku palikšanu, jo patīk. Tiešām patīk. Neuzskaitīšu ražotāja izklāstīto slavinošo īpašību sarakstu, jo tas šeit citēts jau daudz un dikti. Vairāk tomēr vēlos padalīties ar savu subjektīvo viedokli.

Iepakojums. Vizuāli un uz tausti ļoti patīk, ir sajūta, ka ir piestrādāts pie dizaina, tas ir mūsdienīgs un foršs, jauneklīgs. Kāpēc par šo runāju - jo es arī kosmētiku vispirms izvēlos "ar acīm", tikai pēc tam sāku pētīt, kas lācītim vēderā.

Smarža. Pirms tiku pie putu pasmaržošanas, mēģināju iztēloties, kā tad vispār smaržo baltā jāņoga un sapratu, ka iztēlē sajūtu tikai tās garšu. Pasmaržoju šīs putas un kā pirmajā, tā arī turpmākajās lietošanas reizēs man šķiet, ka tām piemīt maigs, atspirdzinošs citrusaugļu aromāts - nu, dikti jau piemērots vasarai!

Produkts. Un tagad - pats, pats galvenais - kāds tad ir pats produkts? Vispār esmu dažādu attīrošo toniku, putiņu, krēmiņu un citu tamlīdzīgu produktu nīdēja, jo neviens no tiem mani nav pasargājis no tās riebīgās sajūtas pēc tīrīšanas, kad "ādu tā savelk". Tādēļ viemēr esmu izlīdzējusies ar ūdeni vai attīrošajiem pieniņiem, kas parasti tomēr ir diezgan patrekni un tāpat tos mēdzu noskalot ar ūdeni. Šīs putas (pilnīgi nopietni) ir pirmās, kuras man neradīja šo savelkošo sajūtu. Atceros, ka reiz mēģināju arī Madara attīrošās putas, bet tās bija ļoti intensīvas un man izmetās sarkani pleķi uz sejas. Šīs putiņas pēc konsistneces ir dikti krēmīgas un maigas, pat mazliet glumas. Kopā ar jau minēto jauko aromātu - tas ir patīkams dienas noslēguma rituāls sejai. Šo produktu iesaku viennozīmīgi.

MOSSA tonējošais mitrinātājs

Pilnīgi pretstatā iepriekš aprakstītajam produktam, šo diez vai otrreiz pirkšu. Ne tā, ka tas būtu slikts vai nekam nederīgs. Tā gluži nav. Vienkārši es, acīmredzot, neesmu šī BB krēma mērķauditorija.

Kāpēc? Produkta aprakstā ir piecu lielisko šī produkta īpašību uzskaitījums un pirmā šajā uzskaitījumā (tātad, pēc loģikas spriežot - vissvarīgākā) ir: "acumirklī padara ādu matētu un izpludina līnijas, grumbiņas un poras, liekot ādai izska­tīties jaunākai". Ņemot vērā, ka tieši matējošais efekts man ir ļoti būtisks, jo esmu kombinētas ādas īpašniece ar klasisko tendenci tai taukoties T zonā, šim solījumam ļoti pieķēros, bet gaidīto matējošo efektu nesagaidīju. Protams! Kā viens produkts vienlaicīgi var gan matēt, gan piešķirt mirdzumu (kā tiek solīts apraksta 2.punktā)? :) Un mirdzumu tas piešķir kā vēl! :)

Tomēr jāsaka, ka uz produkta iepakojuma izvēlētais produkta aprakstošais teksts "tonējošs mitrinātājs" šim produktam atbilst pilnībā - ja Tu sagaidi labu ādas mitrināšanu un vieglu, teju jaušamu toni, tad šis ir īstais! Turklāt, ja vien neesi solārijā pārsauļotas ādas īpašniece, bet "klasiskā latviete", tad tonis ir vienkārši perfekts, īpaši vasaras sezonai - man šķiet, ka šeit gan MOSSA ir trāpījusi desmitniekā.

Rezumē - jāskatās, kas ir tas, ko meklē un sagaidi no produkta. Man svarīga ir mitrināšana + labi sedzošs, matējošs efekts ar vieglu konsistenci. Mitrināšana un konsistence ir, bet matējums vai segums - nē un nē.

Domāju, ka vasaras laikā šo izlietošu un jāatzīst, ka šis man patīk daudz labāk par Madara tonējošo fluīdu, bet šis man būs tāds brīvdienu variants dienām, kad mana āda būs priecīga, gluda un bez apsārtumiem, jo tos šis produkts nemaskē it nemaz :)

Jāsaka, ka prieks par iespēju testēt šos produktus ir liels, paldies SK un MOSSA! :) Kopumā šie ir veiksmīgi produkti, tā turpināt! :)

Nymph

 

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 30. jūnijs 2015 23:14

Pēdējā neesi, vēl 1 atsauksmi gaidam :D

rasas 30. jūnijs 2015 10:12

Ķaut arī nepiedalījos testēšanā, tomēr esmu iegādājusies vairākus produktus no MOSSA un diemžēl jāsaka, ka tikai viens no tiem ir uz 50% mans.
Runājot par MOSSA attīrošām krēmputām - man tās bija pa stipru un sausināja sejas (vaigu) ādu, kaut arī esmu kombinētas/taukainas ādas īpašniece.
BB MOSSA krēms - neuzrunāja un nemaz tik nemitrināja;
MOSSA krēmi ar melleni un kazeni (šķiet) - likās pārāk trekni.
MOSSA toniks - atkal pārāk sausinošs
Vienīgi, kas šobrīd ir manā plauktiņā no MOSSA ir vitamīnu kokteilis - fluīdam līdzīgs krēms, kas ļoti ātri uzsūcas, bet šķiet, ka vasarai gribās vēl ko mitrinošāku..

Kerstyna 30. jūnijs 2015 09:59

Tomēr slinkuma fluīdi nav bijuši tik visaptveroši :D.... Stāstiņa iespaidā, iespējams, varbūt, kaut ko no tā visa iegādāšu :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras