Mossa.Mossa?MOSSA!

mazaa raganina
mazaa raganina 25. jūnijs 2015 22:12
1269

Par Mossa produkciju biju lasījusi, dzirdējusi, bet pie manis šie produkti tā arī nenonāca, iespējams tāpēc, ka īsti neuzticējos. Madara-jā, bet jaunā līnija Drogās...nez kas tur labs var būt...Tā runāja mana skeptiskā balstiņa...

Izlasot  piedāvājumu testēt šī līnijas produktus tepat SK, biju priecīga un satraukta, ja nu man paveicas...un manas cerības attaisnojās. Paldies!

Pirmais patīkamais brīdis bija produktiņu patīkamais dizains - acij un rokām tīkams, es pat teiktu apetīti rosinošs, tik kārdinošs ir auglis uz tūbiņas... (uzēdam kādu auglīti, dāmas)

Otrais - patīkamā smarža, neuzbāzīga, atsvaidzinoša - manam jutīgajam degunam tieši laikā, ne par daudz, ne par maz.

Tā kā ārējais veidols man patika, ķēros klāt produktu izmēģināšanai.

Attīrošās krēmputas.

Ļoti patīkams aromāts. Man bija svarīgi, lai pēc sejas attīrīšanas manu ādu nevelk un nekairina (man ir sausa āda), tas ir pats svarīgākais kritērijs pēc kā izvēlos sejas tīrīšanas līdzekli.  Teikšu godigi, esmu pieniņu cienītāja, jo tos var ļoti ātri nomazgāt.

Mazgājot ar šīm putām man nepatika tikai tas, ka konsistence ir slidena un seja ilgi jāmazgā, lai šo slideno kārtu nomazgātu nost. Pēc procedūras kā jau minēju āda jūtas lieliski, nevelk, nekairina un nav apsārtusi.

Tonējošais mitrinātājs.

Ikdienā lietoju Madaras tonējošo fluīdu un jutos ļoti labi, jo man nepatīk tonālo krēmu smagnējā sajūta uz ādas. Ar interesi un nedaudz skepsi (kā nu būs) sāku lietot jauno Mossas produktiņu un jāsaka, esmu patīkami pārsteigta. Pēc tekstūras krēms ir nedaudz biezāks par fluīdu, arī tonis atšķiras (nedaudz), bet citādi man patīk! Sejas ādas tonis saglabājas līdz pat vakaram (ar fluīdu tā nav). Āda labi panes krēmu, nekādu kairinājuma pazīmju vai citu alerģisku reakciju!

Tuvākajā laikā noteikti apmeklēšu Drogas, lai klātienē iepazītos tuvāk ar šīs līnijas produktiem, jo man tie ir iepatikušies un no draudzenēm arī esmu dzirdējusi tikai pozitīvas atsauksmes.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras