Mossa ķermenim – krēms ar ērkšķogu

ilzy
ilzy 23. oktobris 2016 22:26
1121

Prieks, ka Mossa līnija attīstās un ik pa laikam tai nāk klāt jauni produkti. Jauki, ka parādās arī produkti ķermenim.

Testēju mitrinošo ķermeņa losjonu, kas bagātināts ar ērkšķogu ekstraktu un rožūdeni.

Ķermeņa losjona marža ir jauka un patīkama, man kaut ko atgādina no bērnības, īsti tikai nevaru saprast ko tieši. Ar ērkšķogām gan man tas neasociējas. Kopumā neesmu sevišķi jūtīga pret dažādiem aromātiem un arī šis nav diez ko uzbāzīgs un īpaši ilgi to nesajūtu.

Beigu beigās uzsmērēju uz rokas savam vīrietim un prasu vai tas viņam ko neatgādina. Viņš saka, ka atgādinot krēmu ar pekausi. Īsti gan nezinu, kas tas bija, bet redz, neesmu vienīgā, kam liekas šī smarža pazīstama.

Ķermeņa losjona konsistence atgādina vairāk ķermeņa jogurtu (mani vienmēr sajūsminājis šis dīvainais kosmētikas apzīmējums), pēc tam kārtīgāk palasu losjona aprakstu, jā, tas tik tiešām ir ķermeņa jogurts.

Losjons uzklājas ādai labi, ātri iesūcas un āda ir mīksta un maiga. Apkures sezonā tas īpaši noderīgi, jo tad parasti mana āda ir sausāka kā tajos dažos mēnešos, kad nu mums ir vasara.

Tūbiņas vizuālais noformējums ir gaumīgs, krēma dozēšana parocīga. Domāju manā ķermeņa kopšanas arsenālā parādījies labs papildinājums ziemas sezonai.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras