MOSSA jaunums - sejas maska un nakts krēms vienā produktā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 3. aprīlis, 15:54:57
MOSSA jaunums - sejas maska un nakts krēms vienā produktā

Pirmo reizi dabīgās kosmētikas zīmols MOSSA piedāvā daudz- funkcionālu masku un nakts krēmu vienā produktā - “Energy boost” ar 8 augu ekstraktiem, hialuronskābi un vitamīniem C un E, kura vienā mirklī nogurušu ādu padara mirdzošu un starojošu. Produkts ir īpaši piemērots jutīgas ādas kopšanai, jo ir bez pievienotām smaržvielām.

Tendence padarīt kosmētikas produktus daudzfunkcionālus ienākusi Rietumu kultūrā no austrumiem un kļūst arvien pieprasītāka. Ja ikdienas nakts krēmu pamatfunkcija ir ādas reģenerācija, tad sejas maska un nakts krēms iedarbojas daudz plašāk. MOSSA “Energy boost” ir spēcīgs vitamīnu kokteilis sejas ādai, jo tā sastāvā ir 8 augu ekstrakti — smiltsērkšķu, pīlādžu, ķirbju, cidoniju, jāņogu, lāceņu, aveņu un dzērveņu —, vitamīni C un E, kā arī mazmolekulārā un lielmolekulārā hialuronskābe. 

"Inovatīvu izstrādājumu ienākšana tirgū nodrošina klientiem iespēju izvēlēties arvien efektīvākus produktus, kas ir piemērotāki konkrētām ādas vajadzībām, tajā pašā laikā ļauj ietaupīt laiku. Ja nākamajā dienā jādodas uz svarīgu pasākumu, bet laiks maskas uzklāšanai pietrūkst, tad, uzklājot MOSSA “Energy boost” uz nakti, — efekts būs garantēts, skaidro MOSSA kosmetoloģe Karīna Zandberga-Palma. 

Produktu kā sejas masku ieteicams lietot līdz pāris reizēm nedēļā, uzklājot to biezā kārtā uz attīrītas sejas ādas un ļaujot iedarboties 20 minūtes, pēc tam noslaucīt. Lietojot kā nakts krēmu, produkts ir jāuzklāj plānā kārtā uz tīras sejas ādas. 

Efektīvs sastāvs

"MOSSA maska un nakts krēms “Energy boost” ir multivitamīniem bagāts. “Piemēram, viens no 8 augu ekstraktiem ir smiltsērkšķu ekstrakts — tas ādu padara maigu un šūnas bagātina ar vitamīniem, veicinot šūnu reģenerēšanos. Savukārt cidoniju ekstraktam piemīt ādu nomierinoša un mitrinoša iedarbība, kas ir tik ļoti svarīga laikā, kamēr āda atpūšas. Superogas avenes ekstrakts ar tik daudzām aktīvajām vielām (augu cukuru, pektīniem, B un C vitamīnu) rada to, ka maska ir ne tikai efektīva, bet arī tonizējoša, bet lāceņu ogas satur neaptveramu C vitamīna daudzumu, kas ir svarīgs kolagēna sintēzei, stāsta MOSSA kosmetoloģe Karīna Zandberga-Palma. 

Papildinot stāstījumu par MOSA maskas un nakts krēma efektivitāti, kosmetoloģe saka: “Hialuronskābe, kas dabīgi ir sastopama mūsu ādā, palīdz to uzturēt elastīgu, maigu un veselīgu. Diemžēl ar gadiem organisma spēja ražot hialuronskābi samazinās, tā rezultātā āda kļūst sausa un blāva, ir redzamas grumbiņas. MOSSA maskā un nakts krēmā “Energy boost” ir pievienotas gan mazmolekulāras, gan lielmolekulāras hialuronskābes. Tās spēj piesaistīt un saglabāt ūdeni 1000 reižu vairāk par savu svaru, būtiski uzlabojot ādas turgoru. Abu molekulu savienojums vienā produktā nodrošina ne tikai mitrinošās, bet arī pretnovecošanās, kolagēna saglabāšanas un veicināšanas funkcijas, kā arī grumbiņu samazināšanu un veselīga ādas izskata veicināšanu.” 

Sertificēta dabīgā kosmētika

Visai MOSSA zīmola produkcijai ir piešķirts starptautiskais ECOCERT sertifikāts, kas apliecina produktu un to sastāvdaļu dabīgo izcelsmi un nekaitīgumu — MOSSA produkti nesatur sintētiskas smaržvielas, sintētiskas krāsvielas, parabēnus un minerāleļļas. 

20170403155350-76642.jpg

Jaunā daudzfunkcionālā sejas maska “Energy boost” ekskluzīvi pieejama tikai veikalos “Drogas”.

Produkta regulārā cena 15,95 EUR (60 ml). 

Kosmētikas MOSSA produkcija Latvijā ir pieejama tikai veikalos “Drogas” kopš 2014. gada aprīļa. MOSSA klāstā ir 18 sejas kopšanas produkti un 3 ķermeņa kopšanas produkti. Visi produkti ir izstrādāti un ražoti Latvijā, to vitamīniem bagātās formulas ir ECOCERT sertificētas un balstītas unikālās dabīgajās sastāvdaļās, kas iegūtas no vērtīgām ziemeļu ogām. Šīs formulas izstrādājuši pašmāju zinātnieki, pētot Skandināvijas ogu pielietojumu efektīvas kosmētikas ražošanā un ādas kopšanā.