Mossa jaunums - maska & nakts krēms

Zane Zanīte
Zane Zanīte 27. aprīlis 2017 13:04
1853

Ar Sieviešu kluba gādību manās rokās ir nonācis Mossa jaunais produkts - multipielietojuma maska & nakts krēms.

Uz paciņas jau daudzsološi - vitamīnu kokoteilis, enerģijas bumba, nogurušai un blāvai ādai, multivitamīni, hialuronskābe un cepums visam pa virsu - ECO CERT logo. Viss, lai pievilinātu ikvienu izmisušu un neizgulējušos māmiņu :D

Pamanīju jaunumu un ļoti priecājos, ka SK piedāvāja dāmām to notestēt. Un pie tam tiku trijniekā :) Paldies par to :)

Bet kas slēpjas pavasarīgajā tūbiņā?

20170426172712-44637.jpg

Daudzfunkcionālā sejas maska nogurušai, sausai un blāvai sejas ādai. Lietojama kā maska - to bagātīgi uzklājot uz ādas un notīrot pēc ~20 minūtēm; vai kā nakts krēms - uzklājot plānā kārtiņā uz tīras ādas (es teiktu - tāda "overnight maska". Tā kā pa dienu man nav vairs daudz laika lai maskotos, jo man jāpiedalās spēlē "knupis in, knupis out", tad tāda overnight maska (jeb nakts maska) ir tieši tas, kas man šobrīd ir nepieciešams. Taču, lai neviens nevarētu pārmest, ka masku neesmu kārtīgi izmēģinājusi - atradu mirkli to uzklāt arī pa dienu :) Tā, lūk!

Bet vēl paturpināšu par atslēgas vārdiem, ko atradu uz paciņas un tad jau paskatīsiemies, kas ir uz ādas - ne tikai uz paciņas.

Ja jau par atslēgas vārdiem, tad vēl viena svarīga frāze "fragnace free" (jebšu - bez smaržvielām) un, visbeidzot, vecuma diapazons, kuram piemērota maska 20 - 60 gadi (principā varētu teikt - jebkurā vecumā pēc pilngadības sasniegšnas).

Teiksim tā - viss, kas atrodams uz paciņas - saka "nopērc mani un uzliec uz sejas". Labi, ir nopirkta (šoreiz gan iedota testēšanai), un uzlikta uz sejas. Kas tālāk?

Sākšu ar variantu Nr.1. Maska.

Pēc ražotāja norādēm uzklāju to biezā slānī uz sejas, tā, ka visa āda ir balta no maskas. Gaidu lai paiet noteiktās 20 minūtes, sanāk, ka pa šo laiku, tā nožūst un paiet vēl mazliet laiks (pa to laiku uzspēlēju jau iepriekš minēto spēli ;D ). Šo 20 minūšu laikā maska ir paguvusi nožūt un āda ir nedaudz savilkta un pilnībā matēta. Pēc ražotāja norādēm maska pēc 20 minūtēm ir jānoslauka. Sākumā likās, ko tur varēs noslaucīt, bet izrādās, ka maska nav nožuvusi- tā ir savilkusies un palikusi matēta. Un to tiešām var noslaucīt, taču āda paliek taukaina (piebildīšu, ka mana āda ir normāla/nedaudz taukaina T-zona). Masku prasās nomazgāt un to arī daru. Nu jau ir labāk - āda ir tīra, ir ļoti maiga, nav savilkta, tā šķiet mitrināta un pabarota. Rezultāts ir labāks, kā gaidīju procesā. Nav sllikti :D

Otrs maskas pielietošanas veids. Nakts krēms.

Šis ir super vienkāršais maskas pielietojums - uzklāj uz tīras ādas kā jebkuru normālu nakts krēmu un ļauj tai pa nakti darīt savu darbiņu. Masku klāju ļoti plānā slānītī, lai nenoķēpā gultas veļu. No rīta seju noskaloju, līdz ar to nomazgāju arī masku, kas palikusi uz ādas. No rīta iegūtais rezultāts līdzīgs, kā pēc 20 minūtēm - maiga, gluda un samtaina āda.

Visbeidzot rezumē no tā visa - vai maska ādu mitrina un padara mirdzošu? Es teikšu, ka tomēr nē, bet vai maska ādu pabaro un padara to maigu un samtainu - es teikšu, ka jā.

Attiecīgi - kas ir tas, ko meklējam:

Ja gribās palutināt ādu un iegūt to maigu un pieskārieniem patīkamu, pie tam to darot ar ekoloģisku kosmētiku - tad aiziet, šis ir tas, kas meklēts.

Ja gribās super dziļu mitrināšanu, es teikšu, ka ir jāmeklē kas cits.

Bučas, mīļās! Es atgriežos pie savas mazās priekšinieces :)

P.S. Nepagāja ne divas dienas, ka atsauksme ir arī tapusi :D

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras