Mossa jaunpienācējs

zaurpelis
zaurpelis 1. novembris 2016 14:25
1220

Visam dzīvē pienāk pirmā reize! Šī bija mana pirmā reize, kad pieteicos izmēģināt kādu produktu. Paldies par šo lielisko iespēju!

Bet nu par pašu produktu. Esmu iecienījusi Mossa sejas

kopšanas līdzekļus, tāpēc ar lielu nepacietību gaidīju, kad manos nagos nonāks mitrinošais Mossa kermeņa losjons ar ērkšķogām. Un sagaidījusi ķēros pie izmēģināšanas tajā pašā vakarā. 

Iepakojums no skata daiļš, zaļa sulīga ērkšķoga uzreiz pievelk aci. Es gan dodu priekšroku skrūvējamiem vāciņiem, jo bieži šādi atdarāmi vāciņi mēdz nolūzt un tad šmuce liela. Lai arī tūbiņā losjons visu lauku "stāv" uz leju, to dozēt ir viegli un nav gadījies, ka pielīst pilna plauksta un tad nu liec kur gribi. 

Konsistence viegla, zīdaina un jogurtīga. Patīkama bez gala. Arī aromāts manam degunam pa prātam, gribas pasmaržot vēl un vēl, tikai ar ērkšķogām nu galīgi neasociējas. Drīzāk velk uz tādu maigu cidoniju pusi, bet patīk vienalga. 

20161101141801-72202.jpg

Klājas viegli un iesūcas ātri, līdz ar to par traipiem galīgi nav jāsatraucas. Un te nu sekos lielais Bet.. Lai cik skaisti arī neklātos un nesmaržotu, mana āda jau pēc stundas bija kā nesmērēta un gribēja vēl kaut ko. Ja lietojot eļļu, āda vēl otrā dienā ir maiga, tad pēc šī losjona maiguma efekts bija zudis jau pēc pavisam neilga laika un prasījās uzsmērēt vēl kaut ko. Līdz ar to secinu, ka šo losjonu izmantošu vairāk kā roku krēmu un kā smaržīgu akcentu kaut kur dodoties. 

Kopumā uzskatu, ka produktam nav ne vainas, tikai diemžēl tas nav piemērots manai ādai ikdienas lietošanai.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras