MOSSA jaunie Age Excelence produkti - GAIDAM ATSAUKSMES!

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 17. maijs, 16:29:34
MOSSA jaunie Age Excelence produkti - GAIDAM ATSAUKSMES!

Grezna, bet pieejama alternatīva kosmētikas produktu klāstā vecumā pēc 40.

Pētnieki ik gadu atklāj jaunus veidus, kā cīnīties ar novecošanās pazīmēm, tomēr šī brīža pasaules aktualitāte ir lepoties ar savu pieredzi, labi kopt ādu un izskatīties eleganti. Tāpēc pašmāju dabīgās kosmētikas zīmols MOSSA šajā pavasarī iepazīstina ar jaunumiem AGE EXCELLENCE produktu klāstā, piedāvājot divus jaunus produktus - krunciņas aizpildošu dienas krēmu (filleri) un pīlinga masku ar plūškoka ogu antioksidantiem.

Krunciņas aizpildošs dienas krēms jeb filleris ir bagātīgas un zīdainas tekstūras krēms ikdienai, kas palīdz nostiprināt ādas kolagēna slāni un samazināt redzamās līnijas un krunciņas. Sastāvā iekļautā hialuronskābe palīdz saglabāt mitrumu, mīkstina ādu un nostiprina sejas kontūras, bet melnā plūškoka antioksidanti pasargā ādu no brīvo radikāļu ietekmes.

"Svaigais ādas izskats, ko mēs katra vēlamies saglabāt un kas kļūst sarežģīti iegūstams pēc 40 gadu vecuma sasniegšanas, ir ļoti atkarīgs no sejas ādas kopšanas līdzekļu izvēles. Nereti sievietes mulst izvēlē un kļūdās starp „liftinga” un „fillera” krēmiem, tāpēc jāatceras īsa atziņa — krunciņas aizpildoši krēmi vajadzīgi tad, ja sejā redzamas iegrimušas krunciņas un grumbiņas, bet „liftinga” krēmi, ja ādai nepieciešama sejas ovāla nostiprināšana un tvirtuma atgūšana. Līdz ar jauno “Krunciņas aizpildošu dienas krēmu” MOSSA šobrīd piedāvā risinājumu abām vajadzībām." MOSSA kosmētiķe Karīna Zandberga-Palma. 

Lai sejas āda spētu uzņemt visas augstvērtīgās vielas un vitamīnus no sejas krēmiem, nedrīkst aizmirst sejas ādas pīlingu jeb ādas atbrīvošanu no bojāgājušajām šūnām. MOSSA 5 minūšu pīlinga maska ir piemērota visiem ādas tipiem, bet jo īpaši - nobriedušai ādai, jo tās maigais, bet efektīvais sastāvs acumirklī uzlabo ādas izskatu, palīdzot atjaunot tās toni un struktūru. Kosmētiķe Karīna Zandberga-Palma skaidro: “ rējās vides un iekšējo procesu ietekmē nobriedušai ādai veidojas hiperpigmentācijas plankumi, kuri ar gadiem kļūst arvien redzamāki. Pateicoties tam, ka pīlinga maska maigi atbrīvo ādu no bojāgājušajam šūnām, tiek stimulēta jaunu dzīvotspējīgu šūnu veidošanās, tādējādi veicinot krunciņu izlīdzināšanos un sejas ādas ovāla nostiprināšanos. Turklāt pīlinga maskas lietošana ir ļoti ērta — jāuzklāj uz attīrītas sejas ādas tik vien kā uz 5 minūtēm (ja vēlas, tad var ilgāk), pēc tam jānoskalo un jāizmanto ikdienas krēms. Lietojot regulāri — vienu līdz divas reizes nedēļā —, rezultāts būs jūtams.” 

MOSSA jaunajos AGE EXCELLENCE produktos tiek izceltas plūškoka ogas, jo tajās ir nozīmīgs daudzums A un C vitamīnu, antociānu, flavonoīdu. Plūškoka sastāvā esošie antioksidanti apvienojumā ar A vitamīnu veicina produkta iedarbību, lai sekmētu krunciņu samazināšanos, ādas tonusa un starojuma atgūšanu. 

SERTIFICĒTA UN DABĪGA KOSMĒTIKA

Kā visai MOSSA zīmola produkcijai, arī jaunajiem produktiem “Krunciņas aizpildošs dienas krēms” un “Pīlinga maska” ir piešķirts starptautiskais ECOCERT sertifikāts, kas garantē pilnīgu dabīgumu. Tas ir simtprocentīgi nekaitīgs, jo nesatur sintētiskas smaržvielas, sintētiskas krāsvielas, parabēnus un minerāleļļas.

20160407152816-51462.jpg

MOSSA JAUNIE PRODUKTI 

NO ŠĀ GADA 29. MARTA PAR ĪPAŠU

 AKCIJAS CENU

 IR EKSKLUZĪVI PIEEJAMI TIKAI VEIKALOS “DROGAS”

Krunciņas aizpildošs dienas krēms (50 ml)

14,19 EUR

(standarta cena 18,95 EUR)

***

Pīlinga maska (60 ml)

12,69 EUR

(standarta cena 16,99 EUR)

MOSSA kosmētikas zīmola produkcija ir pieejama tikai veikalos “Drogas” kopš 2014. gada aprīļa. MOSSA zīmola piedāvājuma klāstā ir 17 sejas kopšanas produkti, kas ražoti Latvijā un izstrādāti, balstoties uz unikālām, dabīgām un ECOCERT sertificētām ziemeļu ogu vitamīnu formulām, pie kurām strādājuši pašmāju zinātnieki, pētot Skandināvijas ogu pielietojumu efektīvas kosmētikas ražošanā un ādas kopšanā.