Mossa - eļļu spēks

Autors: Zane Zanīte, 2015. gada 22. oktobris, 09:45:36
Mossa - eļļu spēks

Tā laiks skrien, ka nespēju noticēt, ka tūlīt jāpārgriež pulkstens un teju, teju okobris beigsies. Tuvojas ziema ... un man galvā viena doma "Kam Tu, vasara, mums tik īsa?"

Līdz ar apkures sezonas sākšanos manai sejas ādai prasās īpaša palutināšana, jo sausais telpu gaiss burtiski izsūc pēdējo mitruma pilīti. Un labākais draugs šajā brīdī ir sejas eļļas.

MOSSA sejas eļļiņa (jeb aktīvi atjaunojošs koncentrāts, kā to nodēvējis ražotājs) sastāv no 10 spēcīgām augu eļļām un barojošiem avenes un smiltsērkšķa multivitamīniem. Tā atjauno ādas mirdzumu un mitrumu, padarot to maigāku un starojošāku. Tieši tik daudz arī ir nepieciešams, lai sieviete no rīta izskatītos labi arī bez kosmētikas slāņa - starojoša un samtaina āda. Bet vai tiešām sejas eļļa to spēj? Es teiktu, ka brīnumu nav, bet tuvu tam :)

Jāsaka, ka iesākumā man draudzība ar šo sejas eļļu galīgi nevedās, jo bija viena problēma - gribējās eļļu lietot vairāk kā ražotājs norādījis un sejas āda, nespēdama visu devu absorbēt, palika taukaina un galīgi nepatīkama. Samazināju devu līdz vienai/divām pilītēm un nu nevaru iedomāties rītus un vakarus bez šīs eļļas.
Eļļu lietoju pārsvarā divos veidos:

1) Visbiežāk, pēc pamatīgas sejas attīrīšanas, 2 pilītes iepilinu plaukstā un intensīvi rīvējot plaukstas uzsildu eļļu un to ar plaukstām, pa masāžas līnijām, uzklāju uz sejas, kakla un dekoltē. Veicu arī apmēram minūti garu vieglu masāžu ar plaukstām un pirkstiem. Pēc tam seko matējošs dienas krēms vai mitrinošais krēms.

2)Pa retam eļļas pilīti vienkārši pievienoju krēma devai un to uzklāju kā parasti.

Tomēr man labāk patīk pirmais eļļas lietošanas veids, tādēļ pie tā pieturos biežāk.

Varu vien piebilst, ka eļļa tiešām ādu nepārslogo, nepadara to taukainu un šķiet, ka pat mana taukainā T zona dienas gaitā tik ātri nepaliek spīdīga. Toties eļļa noteikti nodrošina pietiekamu mitruma līmeni ādā un padara ādu maigāku. Īpaši gribu atzīmēt, ka eļļa poras nenosprosto un izsitumus neveicina (kā tas varētu likties lietojot eļļu jau tā taukainas ādas kopšanai). Lai gan esmu dzirdējusi dažādus viedokļus par eļļas smaržu un ne visiem tā patīk -  es būšu otrā frontes pusē un teikšu, ka man šī intensīvā citrusu smarža sniedz īstenu baudījumu.

Šis noteikti ir mans šī rudens must-have produkts.

P.S. Titulbilde no mana personiskā arhīva.