Mossa eļļa - īstās kombinācijas meklējumos.

Nymph
Nymph 27. oktobris 2015 13:42
1150

Mossa Vitamin oil Cocktail testam atvēlētās divas nedēļas aizskrējušas nemanot un pienākusi tā diena, kad jāsniedz savas atziņas pēc produkta lietošanas.

Pirmās reizes šo eļļu mēgināju lietot vienu pašu, nekombinējot to ar kādu citu produktu - vienkārši pēc sejas attīrīšanas procedūrām uz nakti iemasēju sejas ādā pāris (2-3) pilienus. Tomēr, jāteic, ka, līdzīgi kā lielākais vairums eļļu (un esmu tiešām nenormāli daudz visu ko izmēginājusi), arī šī eļļa tīrā veidā manai ādai nepatika. Pārāk intensīva, vai kas, bet no rīta vietām (sevišķi uz vaigu galiem) bija redzams neliels apsārtums.

Tomēr nolēmu nemest mieru mēģinājumiem un atklāju sev piemērotāko kombināciju - Mossa Vitamin Cocktail dienas krēms + divi pilieni šīs eļļas no rīta un vakarā ir šī produkta ideālā deva manai ādai.

Vai kaut kas ir mainījies manā sejas ādā? Jūtu, ka tā ir labi mitrināta, no rītiem uzklāt matējošo tonālo krēmu ir vieglāk, nekā lietojot "pliku" mitrinošo krēmu - tas labāk iesūcas un iztušējas uz ādas un ir noturīgāks. Bet tā, ka pēkšņi ir noticis brīnums un mana seja ir kā porcelāna lellei - tā gluži nav :)

Kopumā es teikšu, ka šis produkts ir "value for money", jo tā cenas un kvalitātes (un tilpuma) attiecība ir lieliska. Arī smarža man šķiet diezgan patīkama, neuzmācīga un nekonkurē ar manu ikdienā izvēlēto smaržu aromātu.

Noteikti nesaskatīju kā trūkumu arī pipetes izmēru (ko lasīju iepriekš publicētajās atsauksmēs) - ņemot vērā, ka eļļu nepilinu pa taisno uz sejas, bet gan uz pirkstu galiem jaucu to kopā ar krēmu, man absolūti tā netraucē. Arī sākumā, kad mēgināju eļļu tīrā veidā, nepilināju to pa taisno uz sejas, bet gan, kā savulaik mani samācīja zinošs cilvēks rīkojoties ar dabīgajām eļļām - vispirms samitrināju/sasildīju seju ar siltu ūdeni un eļļu iemasēju mitrā ādā - tad tā uzsūcas daudzkārt labāk, kā arī ir nepieciešams daudz mazāk pašas eļļas - pilnīgi pietiek ar 2-3 pilieniem.

Domāju, ka šo pudelīti izlietošu (izskatās, ka kādam pus gadam kā minimums ar šo tilpumu varētu piektikt) un, iespējams, nopirkšu vēl.

Vēlreiz paldies no manis SK par iespēju testēt šo produktu! :)

Nymph

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 27. oktobris 2015 14:50

Būs jāpamēģina Tevis ieteiktā kombinācija.. :) jo neesmu atmetusi vēl cerību "sadraudzēties" :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras