Mossa eļļa - atsauksme

rasas
rasas 28. oktobris 2015 11:26
1779

Darvas piliens medus mucā – tik skaļš paziņojums?! Bet velns nav tik melns kā to mālē! :)

Tātad, ar mazu lirisku atkāpi, par Mossa eļļiņu – sastāvs un lietošanas pamācība izlasāma gan uz iepakojuma, gan citu meiteņu blogos – neatkārtošos!

Mossa eļļiņu vēlējos izmēģināt, jo produkts likās pat ļoti interesants, vienīgi bija baža par to, ka mana āda nebūs sajūsmā par šādu izmēģinājumu.

Esmu kombinētas ādas īpašniece un diemžēl jāteic, ka draudzība ar šo eļļu neizveidojās, kaut arī cītīgi lietoju eļļu 2 nedēļu garumā, vakaros.. divreiz dienā bija par šerpu!

 Kas vainas? Eļļa ļoti aizsprostoja poras, kaut arī lietoju max 3 pilienus uz attīrītas, mitras sejas ādas.. Kā arī nejutu solīto mitrināšanu, āda uz vaigiem tik un tā spītīgi turējās jutīga un sausa. Diemžēl.

Runājot par produkta smaržu – man tā patīk, bet – sākotnēji smarža kairināja acis! Kaut arī centos neklāt eļļu tuvu acu zonai.. Tas, manuprāt, arī ir mīnuss manas ādas draudzībai ar šo Mossa eļļu.

Papildus veidi, kā tomēr ceru izlietot šo produktu (latvietes praktiskās gēns neļauj to tā vienkārši izmest ārā- pasmaidu par sevi!): stiprinot nagus, pievienojot roku krēmam un arī matu galiem. Jāteic, ka šķiet, ka vismaz nagiem patīk.. ir kļuvuši stiprāki! :)

Nemetīšu plinti krūmos, izmēģināšu vēl Nymph piedāvāto risinājumu – Mossa eļļu lietot kopā ar Mossa vitaminizēto dienas krēmu.

Iespējams, tomēr “sadraudzēsimies”…

P.s. bilde no http://www.mossacosmetics.com/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 28. oktobris 2015 14:22

Paldies par atsauksmi! Pamēģini gan Nymph ieteikto metodi. Iespējams, tomēr sadraudzēsies ar šo sejas seļļiņu :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras