Modei pa pēdām...

Autors: thezeezee, 2015. gada 14. augusts, 12:12:26
Modei pa pēdām...

Mode. Tas ir stāsts par ārējo izskatu, kas daudz ko pastāsta par tērpa valkātāju, par spīti teicienam “nespried par vīru pēc cepures”. Ja būsim godīgas pret sevi, tad tieši pirmajās sekundēs, satiekot un iepazīstoties ar svešinieku, mums rodas priekšstats par cilvēku. Turklāt izvēloties konkrēta stila aksesuārus un apģērbu, mēs nododam vēstījumu svešiniekiem par sevi.

Ņemot vērā iepriekš teikto, sanāk, ka šajā blogā es nedaudz atklāšu šo to vairāk par sevi, un stāsts tiks nodots caur apģērba prizmu. Turklāt esmu izveidojusi apģērbu komplektu salikumu dažādām dzīves situācijām un ikdienas vajadzībām. Nu tad sākam...

Ikdienā es daudz tiekos ar cilvēkiem, sadarbības partneriem, tāpēc ikdienā izvēlos klasiskāku apģērbu – izvairos no caurspīdīgu apģērbu un džinsu valkāšanas, skatos, lai svārku garums būtu līdz ceļgalam utt. Tai pat laikā cenšos saglabāt individuālo stilu, sievišķību un nedaudz rotaļības, jo mana darba specifika to pieļauj. Šo komplektu esmu salikusi kā atbilstošu, lai dotos uz biznesa tikšanos, justos komfortabli un arī sievišķīgi. Tā kā tuvojas rudens, tad attiecīgi izvēlos tumši sarkanu kleitu ar bēšiem aksesuāriem. Pie šāda tērpa piemeklētu melnas augstpapēžu kurpes.

20150814120935-68748.jpg

 

 

Siltām septembra atvasaras dienās, kad nav paredzētas tikšanās ar klientiem vai sadarbības partneriem, izvēlēšos kombinēt šauras rūtainas bikses ar sarkanu topu akcentam. Komplektu papildināšu ar baltām ādas kediņām un somu, un punktiņš uz i būs gaišais zīda lakatiņš ar apdrukātu rakstu.

 20150814121002-71115.jpg

Nākamā izvēle ir pavisam "crazy" salikums dienās, kad noskaņojums ir pavisam rotaļīgs un varbūt nedaudz vieglprātīgs. Izklausās, kā īsti piemērots tērps piektdienai. Zaķis ar pūkainu ļipu uz džempera, melni klasiski svārki un rozā košie aksesuāri dzīvīguma piešķiršanai. Uzlabošu noskaņojumu kolēģiem un šajās dienās ieplānošu darbu birojā bez nopietniem pasākumiem.

 20150814121040-14984.jpg

Nākamo komplektu izvēlējos kā piemērotu teātra vai operas apmeklējumam, kur diezgan regulāri sanāk iegriezties. Romantiska stila kleita ar ziedu rakstu neprasa košus aksesuārus, tāpēc visdrīzāk šādu komplektu kombinēšu ar bēšas vai melnas krāsas aksesuāriem – klaču, auskariem un augstpapēžu kurpēm. Konkrētajā web lapā īsti neatradu vienkāršu klaču bez dekoratīviem elementiem, taču visdrīzāk izvēlētos tieši tādu.

 20150814121058-85714.jpg

Kad darba nedēļa aizvadīta, laiks džinsiem! Komplekēšu šo universālo apģērba gabalu ar interesantu mini somiņu, kura kalpos gan praktiskiem nolūkiem, gan kā dekoratīvs aksesuārs. Ērti ādas zābaki un Ivo Nikkolo šīs sezonas aktuālās krāsas žakete un heisā – hopsā esmu gatava lēkt dzelteno rudens lapu kaudzē, vai doties uz Siguldu dzert kafiju ar skatu pār Gaujas ieleju...

 20150814121113-32753.jpg