Mode un māksla dzīvo Spīķeros

14. marts 2010 00:00
881

Daudzām no mums Centrāltirgus rajons, Maskavas ielas un autoosta šķiet vieta, kur labāk nerādīties, ja nu vienīgi ir ļoti liela nepieciešamība. Jāpiebilst, ka arī es esmu no tiem cilvēkiem, kas labāk pa to rajonu bez vajadzības neklīstu, BET piektdienas vakarā saņēmu ideju/piedāvājumu doties uz modes tirdziņu Spīķeros- Dirty Deal Cafe. Tur notika Open Air Vintage Festival. Liekas, ka šādi pasākumi notiek regulāri, bet līdz šim kaut kā šī informācija bija slīdējusi man gar ausīm.

{smallpic:5}

 

Sestdienas rīts iesākās ar skaistu saulīti, neskatoties uz laika prognozēm mani pamodināja tieši saules stari. Tika padzerta rīta kafija ar pienu un apēstas krāsnī ceptas, kraukšķošas siermaizes. Saģērbjamies un aidā! Starp citu, pasākuma dress-code - Tējas pēcpusdiena Brīnumzemē.

 

 

Pasākums no tiesas interesants, bet piemērots ne visiem. Manī kaut kur dziļi, dziļi mājo mākslinieka dvēsele (laikam iepriekšējā dzīvē būšu bijusi kāda Itālijas māksliniece :D), tāpēc man patika. Manai mammai, kurai daudzas no modes tendencēm, jau šķiet kaut kur redzētas, varbūt jaunībā, tas bija savā ziņā kā ceļojums laikā. Bet arī priecājās par jaunajiem un uzņēmīgajiem.

 

 

Tātad par visu pēc kārtas. Šajā modes tirdziņā bija kopā pulcējušās visas čaklās rokdarbnieces u.c. talantīgās sievietes, un ne tikai. Skaistas brošas, ar gadsimta elpu piepildītās kleitas, kurpes un mēteļi, cimdi, cepures, un brīnumskaistas zeķes.

 

 

Ļoti patika, bet diemžēl mans iepirkuma groziņš palika tukšs, jo man ir palaimējies ar superīgāko mammu pasaulē, kurai ir zelta rokas un audums, viņas rokās, ieņem vajadzīgās formas un kritumus. Tā, ka drīz vien manā garderobē būs jaukas skaistumlietiņas.

 

Vienīgais mīnus manās acīs bija salīdzinoši šaurās telpas un daudz, daudz, daudz cilvēku. Man tāda ņurcīšanās mazina jebkādu interesi iedziļināties. Laikam vajadzēja tomēr ilgāk pagulēt vai piecelties ātrāk.

 

Par ko man prieks? Par to, ka arī Latvijā sāk parādīties šādi tirdziņi, kur par salīdzinoši pieņemamām cenām tiem, kuriem nav vaļas, ko pašiem radīt, iegādāties modes lietiņas, ar kuru palīdzību savam apģērbam var piešķirt rozīnīti.

 

Tirdziņā varēja manīt tādus Latvijā dzirdētus vārdus, kā Katja Šehurina, Sindija Vilde, Elīza Drāzniece u.c.

 

Apmeklētāji bija visdažādākie ne tikai mazāk turīgā mākslinieku inteliģence, bet arī vienkāršas tantes skaistos kažokos un neizpalika arī kāda sabiedrībā redzētāka seja.

 

Viss bija pa šiko!! Galvenais, ka šis bija pasākums bija tiem, kam tādas lietas patīk....

 

Elīna Ceriņa

 

 

Foto no modes tirdziņa (piedodiet par kavlitāti dažām bildītēm)

 

{pic:1}

 

{pic:2}

 

{pic:3}

 

{pic:4}

 

 

Kad pēdējo reizi Tu esi bijusi uz kādu modes tirdziņu? Ja arī Tev ir ko pastāstīt un parādīt, uzraksti savu stāstu!

 

2

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 14. marts 2010 21:26

Ļoti interesanti pasākumi mums notiek, kā skatos :) tā ir, kad četrās sienās sēž... man nav nācies apmeklēt šādus tirdziņus, bet tādas lietas varētu patikt, jo arī es dziļi sirdī esmu māksliniece, lai gan darbojos personāla vadības jomā.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras