Mmmmm.....Mossa!!!

mazaa raganina
mazaa raganina 26. oktobris 2015 19:40
1331

Pat nezinu ar ko sākt, jo skaidrs ir viens - man patīk!!! Par produkta spējām un sastāvu nerakstīšu, to visu var izlasīt reklāmas materiālos.

Mēģināšu uzrakstīt savas sajūtas un emocijas lietojot šo brīnišķīgo produktu.

Domāju, ka tā bija liela uzdrīkstēšanās no Madaras zīmola radītāju  puses izveidot Mossa sērijas produktus, pircēji bija jau iepazinuši Madaras produktus un ienākt tirgū ar ko līdzvērtīgu manuprāt nav nemaz tik vienkārši. Es esmu konservatīvs pircējs un pieturos pie pārbaudītām vērtībām. Madara manā kosmētikas plauktā bija ienākusi uz palikšanu. Par MOSSAS produkciju izlasīju i-netā, padomāju-varbūt kaut kad...

SK bija iespēja pieteikties testēt Mossas produktus un es nešaubījos ne mirkli, pietiecos un esmu pateicīga par šādu iespēju.

Saņemot produktiņu vispirms papriecājos par skaisto dizainu, smarža manam jutīgajam degunam ir ļoti pa prātam, ne par daudz, ne par maz. Pirmo reizi, kad iemasēju eļļu sejas ādā sajūtas bija fantastiskas. Man šķita, ka pa manu seju darbojas kosmetologs, šķita,ka kādas neredzamas rokas masē manu ādu. Biju sajūsmā!

Tomēr nedaudz satraucos, jo vienā produktā ir desmit dažādas eļļas, baidījos vai neparādīsies alerģiska reakcija (reti, bet ir bijuši tādi gadījumi: apsārtumi un sausi ādas pleķi). Vēroju, kas notiek ar ādu, tā kļuva nedaudz sārtāka, bet nākamajā rītā nekādu nepatīkamu pārsteigumu. Eļļu lietoju tikai vakaros, man ir sausas ādas tips un acīmredzot eļļa burtiski iesūcas ādā, jo ar pāris pilieniem nepietiek, sanāk lietot vairāk.

Šobrīd vados pēc sajūtām, ja pēc eļļas prasās vēl nakts krēms, tad pēc kādām 5min.uzklāju arī to, ja neprasās, tad tikai eļļu.

Vienīgais, kas man traucē ir maziņš sīkumiņš: nezinu kā citām dāmām, bet man vienmēr gar pipeti nolīst eļļa garām un sanāk saeļļot ne tikai ādu)))

No Mossas produktiem esmu lietojusi trīs dažādus produktus un šis vienbalsīgi ieņem godpilno pirmo vietu, aiz sevis atstājot BB tonējošo mitrinātāju un pieniņu.

Liekot roku uz sirds es iesaku katrai sievietei pamēģināt šo brīnišķīgo līdzekli, šajā gadalaikā, kad uzturamies apkurinātās telpās tas būs lielisks atspaids mūsu sejas ādai jo tā tiks pabarota un samitrināta.

Novēlu kompānijai neapstāties pie sasniegtā un izstrādāt jaunus produktus!

P.S. foto no http://www.mossacosmetics.lv/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ardlem 27. oktobris 2015 12:05 rasas

vēl jo vairāk der kāda ne tik pozitīva :) :D

Linduchy 27. oktobris 2015 08:53 rasas

Raksti droši savu atsauksmi! :)

rasas 27. oktobris 2015 08:36

http://www.thebodyshop.lv/lv/produkti/linijas/c-vitamins/89330 arī body shopam ir šāds.. Par Mossa nevaru saņemties uzrakstīt, jo visas tik poztīvas atsauksmes :)

mazaa raganina 26. oktobris 2015 21:18 hiperkeri

Es arī prātoju kā vēl savādāk šādu eļļiņu iepakot...Oriflame ir tādas kapsulas, ļoti parocīgi.(http://lv.oriflame.com/products/product?code=31057)

hiperkeri 26. oktobris 2015 21:07

Kāds ir tas BB krēms?:)
Man ar iebildums par to pipeti- viņa tak ir baigi lielā priekš šāda produkta! Kaut ko smalkāku prasās. Stenderam serums arī bija ar baigi lielo pipeti. nu NAV mums strupas rokas! :D:D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras