Mitrinātājs + barotājs = ideālais skaistuma komplekts ziemā

Autors: kintijasieviesuklubslv, 2012. gada 23. februāris, 00:00:01
Mitrinātājs + barotājs = ideālais skaistuma komplekts ziemā

Kā izvēlēties sejas ādai un ķermenim piemērotu ikdienas krēmu? Ko par tavu organisma veselību liecina izteikti sausa (varbūt par raupja!) āda uz elkoņiem un ceļiem? Sieviešu Klubam stāsta Vita Priedīte, Estētiskās Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe.

Kaut arī ziemā uzdevums numur viens ādu ir sargāt no sala un dziļi pabarot, nedrīkst aizmirst par tās mitrināšanu. Ja āda netiks mitrināta, tā ātrāk novecos un nebūs veselīgi mirdzoša. Optimāla izvēle ādas kopšanā – mitrināšana vakaros, bet barošana no rītiem. It sevišķi šis noteikums attiecas uz sejas ādu. 15 līdz 20 minūtes pirms dodies ārā no mājas, uzklāj krēmu. Ja vēlies, papildu aizsardzībai var izmantot tonālo krēmu. Kvalitatīvs tonālais neaizsprosto poras, bet gan piešķir ādai skaistu krāsu un papildu pasargā no sala un apkārtējās vides negatīvās ietekmes. 

Dermatologi novērojuši interesantu sakritību – jo attīstītāka valsts, jo vairāk ādas problēmu. It sevišķi problēmas ar ādas alerģijām, kairinājumu, niezi un pastiprinātu sausumu.

Februāris parasti gadā ir mēnesis, kad imunitāte, kuru esam uzkrājušas no iepriekšējās vasaras, sāk izsīkt. Āda ir pirmā zona, kas var par to norādīt. Piemēram, ja ir pārragojusies, izteikti sausa un raupja āda uz elkoņiem un ceļiem, tā ir tipiska zīme, ka organismam trūkt A vitamīna. Ieteicams lietot zivju eļļu vai komplekso vitamīnu komplektu.

Pievērs uzmanību!

 

 Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba izvēle:

{fotoblog:2232}

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu kop savu ādu ziemā?