Mēnesis ar Mossa.

sinemona
sinemona 8. maijs 2016 23:36
1468

Pateicoties SK, veselu mēnesi man bija tā jaukā izdevība testēt divus jaunos Mossa AGE EXCELLENCE produktus.

Kā jau rakstīju savā pieteikumā- man ļoti patīk plūškoks ar visām tā unikālajām īpašībām, un mani interesē viss, kur vien to var izmantot. Katru jaunu produktu, kas saistīts ar šo augu, es cenšos pagaršot, izsmaržot, iespēju robežas arī pagatavot. Esmu pat sākusi veidot plūškoku kolekcijas dārzu. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc izvēlējos testēt Mossa produktus.

Otrs iemesls- esmu tajā interesantajā vecumā, kad parādās nodevīgas un kaitinošas krunciņas, kas bez palīdzības no malas nekur vairs netaisās pazust. Tā kā līdz šim, es esmu izlīdzējusies pārsvarā ar mitrinošajiem un barojošajiem krēmiem, tad nolēmu, ka varēšu būt gana objektīva un iespējamais efekts varētu būt labāk pamanāms.

Tātad- MOSSA 5 minūšu pīlinga maska.

Pirmais iespaids- vēsa un zīdaina. Kārojas to putot un smērēt vēl un vēl, tomēr piebremzēju sevi – tomēr pīlings. Uz kārbiņas rakstīts 5-15 minūtes, bet pirmajā reizē neaizraujos, pēc 5 minūtēm skaloju nost. Piere un vaigi sārtojas, it kā kņudina, dursta, mazliet sūrst, tomēr ir patīkama tīrības sajūta. Nākamajā reizē drosmīgi noturu 7 minūtes- auč! Manai jūtīgajai un sausajai sejas ādai jau par daudz. Jūtu, ka ar vienu reizi nedēļā būs pilnīgi pietiekami.

MOSSA Krunciņas aizpildošs dienas krēms jeb filleris.

Pirmais iespaids-intensīva smarža. Bezsmaržas krēmu cienītājām varētu arī nepatikt. Zīdaina tekstūra, viegli uzklājams, labi iesūcas. Pirmajā mirklī pēc uzklāšanas ir sajūta, it kā kāds apņēmīgi pavilktu visu sejas ādu atpakaļ aiz ausīm. Nospriežu- laikam āda brīnās. Šī savelkošā sajūta saglabājas vēl kādu nedēļu, pēc tam- šķiet mana āda ir pieņēmusi jauno brīnumu. Patīk gandrīz nemanāmais mirdzumiņš krēma sastāva, kas liek sejai izskatīties gaišākai.

Pēc mēneša lietošanas saprotu- rūpju rievas ap muti nekur nepazudīs, bet mazo, nesen radušos grumbiņu tīklojums patiesi vairs nav manāms. Tas vairs nav redzams arī dekoltē zonā ( lai arī tas ir sejas krēms, nolēmu- lai jau tiek arī kādai citai potenciālajai problēmzonai). Seja izskatās vismaz par pāris toņiem gaišāka, un sejas ovāls stingrāks. Pašai ikdienā sevi redzot, izmaiņas nešķita tik ievērojamas, bet- ja to apgalvo cilvēks, kas nebija mani redzējis pāris mēnešu- nāksies vien ticēt, ka izmaiņas tomēr ir acīmredzamas.

Katrā ziņā, šis Mossa dienas krēms ir cienīgs atrasties manā kosmētikas maciņā, tāpēc vēlreiz paldies SK par lielisko iespēju. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras