Mazi noslēpumi sievietes skaistumam- vitamīni 2

nosiguldas
nosiguldas 9. oktobris 2013 11:10
3941

Šoreiz turpināsim iesākto tēmu, tātad pabarosim sejas ādiņu. Atbildēšu uz iepriekš uzdotu jautājumu. Tā kā es dalos savā pieredzē, stāstu tikai par to, ko esmu izmēģinājusi pati un ko patiesi varu ieteikt citiem. Par citām kosmētikas firmām pastāstīšu atsevišķā blogā kādā citā tēmā.

Es Jums pastāstīšu ar kādu unikālu produktu, ko sauc par  "IDEĀLO RISINĀJUMU"

Kas gan tas ir ?

Vai zināt, kapēc vienā pudelīte ir necaurspīdīga? Tie ir dienas vitamīni, kuru funkcija ir aizsargāt, bez vitamīnu kompleksa, ko tie satur , tie dod aizsardzību no saules stariem, jo satur saules filtru tādā daudzumā, lai mums nevajadzētu ikdienā uztraukties par saulītes slikto iedarbību. 

 Jūras aļģu ekstrakts, E un C vitamīns ir tie, kas atrodami šajā kokteilītī.

Nakts vitamīni sejas ādu pabaro. Tie darbojas kamēr mēs mierīgi guļam. Nakts vitamīni ir ieslēgti mikro kapsulās, ko attēlā var redzēt kā mazus punktiņus, tas tapēc, lai uz sejas nokļūtu dzīvi vitamīni. 

 E, C, A vitamīni nedaudz no  simtlapu rozes un melnās upenes,

tas atrodams sastāvā, kas ļaus mums jauki atpūsties naktī, jo darbojās kā pretiekaisuma līdzeklis, tas  nomierina un aizsargā mazos kapilārus

Man pašai patīk šie vitamīni, jo tie ļoti viegli klājās un ir patīkama svaiga sajūta.

Esmu lietojusi arī barojošus krēmus, bet man parasti pēc tiem bija sajūta, ka esmu uzlikusi smagu krēma kārtu un parasti šie krēmi bija arī ļoti taukaini, tapēc priekš sevis esmu atradusi patiesi ideālu risinājumu un labprāt to iesaku savām draudzenēm.Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras