Mazi noslēpumi sievietes skaistumam- uzkopšanas darbi

nosiguldas
nosiguldas 4. septembris 2013 11:43
2025

Katras sievietes pamatnodarbe ir mājas tīrīšana, trauku mazgāšana. Ir skapītis ar tīrīšanas līdzekļiem, vannai, tualetei, traukiem, logiem u.c. Ir birstes un birstītes, dažadas lupatiņas. Vesels mājsaimniecības arsenāls.

Reti kura teiks, ka visus šos mājas darbus veic tikai ar ūdeni.

Es noteikti arī izmantoju dažādus tīrīšanas līdzekļus un varu apgalvot, ka traukus no taukiem nomazgāt bet trauku mazgājamā līdzekļa ir grūti. Traipiem uz sienām es izmantoju CIF, tāpat arī baltajai galda virsmai.

Te nu rodās jautājums-

AR KO MĒS PAŠAS ESAM SLIKTĀKAS. 

Pirms turpinu. Mana ome arī mazgāja seju tikai ar ūdeni un īstenībā labi izskatījās arī savos 70, bet laiks iet uz priekšu un zirdziņu un dažas mašīnas nomainīja, daudz mašīnas un dažāda veida gaisa piesārņojums.

Noteikti esat dzirdējušas, ka caur ādu visātrāk uzsūcas dažādas vielas gan labas, gan sliktas. Kad vakarā tīrat seju ar vates riņķīti, vai esat ievērojušas, cik tas paliek netīrs un nebūt ne no dekoratīvās kosmētikas.

Tīra un kopta āda pirmkārt ir būtiska veselības svarīga sastāvdaļa, jo āda ir vislielākais mūsu orgāns. Tagad daudz raksta par to, ka ir ļoti neveselīgi dezodoranti, kas aizsprosto poras. Tas pats notiek ar mūsu ādu, mums pašām pat neapzinoties, sejas, kakla un roku āda pārklājas ar neredzamu plēvīti, ko veido gaisa piesārņojums, piemēram taukainie benzīna tvaiki. Visvairāk cieš tieši šīs ķermeņa daļas, jo visu gadu vairāk vai mazāk tās ir bez apģērba.

Tātad pirmais solis sejas kopšanā ir pareiza sejas ādas tīrīšana. Te es minēšu, ka sejas tīrīšana ar toniku, nenodrošina tās pareizu kopšanu. Daudzas kosmētikas kompānijas jau kādu laiku ražo speciālus līdzekļu sejas ādas tīrīšanai. Es pastāstīšu par kosmētiku kuru lietoju pati un ar lielāko prieku iesaku citiem -Mary Kay.
 
Tīrīšanas līdzekļi dalās pēc vecuma grupām un pilda konkrētas funkcijas, dalās pēc ādas tipiem. 
 
1. "BOTANA"- jauniešiem jau no 12. gadie, jā Jūs nepārklausījāties, no 12. gadiem, tīrītājs ir tendēts uz to, lai neveidotos pūtītes, tīrītājs sausai ādai, veido aizsardzību pret iekaisuma procesiem. Tas ir 100 dabīgs līdzeklis, tapēc arī tāds nosaukums.
 
1." Time Wise"
Pēc 25. gadiem tīrīšanas līdzeklis iedalīsies pēc  ādas  tipa un pildīs jau citu funkciju. Tā uzdevums būs pareizi kopt sejas ādu un palēnināt novecošanas procesus. To sastāvā ir tādas unikālas lietas kā baltais māls, tapēc šos līdzekļus rīta cēlienā pat iesaka lietot kā ekspres masku 10-15 minūtes un tikai pēc tam to noskalot.
 
Pieniņš TimeWise Trīs Vienā Normālai un Sausai Sejas Ādai
taukainai, jauktai sejas ādai.- želeja
normālai , sausai sejas ādai.- krēms 
 
3."REPAIR" ( putas)
 
Šī sērija domāta kundzēm pēc 40, ko uz šo brīdi lietoju arī es. Tas jau ir nopietnāks līdzeklis un ir ieteicams, arī dāmām, kam pēc 30 ir  redzamas sejas ādas un dekoltē zonas novecošanas pazīmes. Tās sastāvā ir jaunības eleksīrs Hialuronskābe. Tīrītājs ir domāts visu ādas tipu sievietēm, jo tā iedarbības lauks ir zemādas slānis.
TimeWise Repair putas sejas ādas attīrīšanai
No manas personīgās pieredzes: Manā vecumā ir normāli, ja sāk sēsties vaidziņi un pie sejas līnijas veidojas nelieli maisiņi, tos var notušēt lietojot tumšāku pūderi. Vienā brīdī konstatēju, ka šie maisiņi ir pazuduši un man nekas nav jātušē. Sīkums, bet patīkami.

Ja domājat, ka ar to pietiek tā nav. Tik pat svarīga sejas ādas tīrīšana kā vakarā ir arī no rīta, jo pa nakti mūsu smadzenes dzīvo otru dzīvi, mēs redzam sapņus, pārdzīvojam, reizēm sapnī raudam. Vai esat ievērojušas, kas pirmais mums pavēsta, ka nakts nav bijusi no vieglajām, acis, āda to vienkārši nevar parādīt, bet visi mūsu pārdzīvojumi sviedru veidā aizsprosto sejas ādas poras un , ja mēs to nenotīram, bet tikai noskalojam un pēc tam uzliekam krēmu, tad esam sev izgatavojušas masku, zem kuras var veidoties iekaisuma procesi. To vislabāk var redzēt un izjust taukainas ādas īpašnieces, jo melnie punkti un pūtītes ir to liecinieces.
 
Jau iepriekš vēlos teikt, ka es nekādā veidā nevēlos aizskart dāmas, kuras man nepiekrīt un uzskata, ka viņām ir pietiekoši savā skaistumkopšanā izmantot tikai ūdeni. Tā ir katra paša izvēle un sajūtas.

Mans ieteikums: 

Ja man jautāsiet, kas ir tas minimums sejas ādas kopšanā, tad produkts Nr. 1  ir sejas ādas tīrītājs .
 
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 5. septembris 2013 09:01 hiperkeri

Es arī uzskatu, ka pēc iespējas ilgāk ir jāpielieto alternatīva nopietnākai kosmētikai, bet nedrīkst nokavēt brīdi, kad tā mājiņa sabrūk, jo tad savāk visu ir ļoti grūti. Galvenā doma ir izveidot savu kopšanas sitēmu ievērojot parastu formulu- attīrīšana ( piemēram maltas auzu pārslas ar sodu), vitamīni ( citrona šķēlīte u.c.) mitrinošs krēms ( var arī bērnu krēmus), aizsardzība ( minerālpūderis ( jo satur 95% dabīgos minerālus, attiecīgi baro visu mūsu organismu ar labām lietām.)

hiperkeri 4. septembris 2013 17:24

malacis! Es gan nesataisīšos par to blogot,taču pēdējā laikā es sāku pāriet uz dabīgo kosmētiku(ādas kopšana.Pagaidām vēl neesmu iepazinusi dekoratīvajai alternatīvas),un pagaidām mana āda uzvedas pārsteidzoši labi! Lai rakstītu konkrētas atsauksmes par individuāliem produktiem-vēl nepieciešams laiks,kurā testēšu.Tomēr savi favorīti man ir parādījušies;)

nosiguldas 4. septembris 2013 15:24 Kerstyna

:)praksi uzrakstīšu blogā konkursam

lotte 4. septembris 2013 15:03

Paldies par jauko skaidrojumu! Būs man arī jāķeras pie sejas tīrīšanas līdzekļa :)

Kerstyna 4. septembris 2013 15:01

Mjā... teoriju jau vienmēr der palasīt, ja vēl tā labi izklāstīts... Paldies(F)

nosiguldas 4. septembris 2013 14:22 Spotorno

paldies, meitenes , būs, to gan uzrakstīšu konkursa ietvaros, ļoti jau gribās izbaudīt masāžu. Nākošā reizē pastāstīšu kā pareizi pielietojams tīrīšanas līdzeklis, tas ir cik daudz, ko ar viņu darīt un galvenais kā pareizi darīt.:):)

vecsprofils 4. septembris 2013 13:53 cerite

+ kvalitatīvi aprakstīts savs skaistumkopšanas režīms!

Cerīte 4. septembris 2013 13:40

Īpaši tam visam nepiekrītu un neesmu gatavato pielietot, bet jāatzīmē viena lieta-visu cieņu,darbs te ielikts pamatīgs,tas jau tikpat kā pētījums.Var man patikt vai nepatikt ,bet Tavs viedoklis ir vērā ņemams.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras