Mazi noslēpumi sievietes skaistumam- rokas vecuma spogulis

nosiguldas
nosiguldas 7. novembris 2013 14:26
2128

Jaunākās tehnoloģijas veiksmīgi cīnās ar krunciņām neiedomājamās vietās, bet priekš rokām nekas nav vēl izdomāts, tapēc dāmas gados arī pēc plastiskām operācijām savas rokas slēpj skaistos cimdos.

Vai zinājāt, ka rokas vēl sauc par vecuma spoguli. Neticēsiet, bet veicot aptauju starp vīriešiem tika noskaidrots, ka pirmais acu skats ir uz rokām, bet pēc tam uz visu pārējo. 

Izrādās, ka roku āda ir tik pat trausla kā āda ap acīm un tam par iemeslu ir tas, ka zem šīs ādas nav tauku slānītis, kas veido tādu kā spilventiņu.

Arī es esmu viena no tām daudzām, kas roku krēmu iesmērēja rokās ātri, nepiedomājot, galvenais, ka ir. BET.................

Izrādās, ka lai rokas ilgāk izskatītos jaunas nepieciešama pareiza to kopšana, par to arī šodien pastāstīšu.

Bieži dzirdu par kafijas biezumiem, kas ir labs skrubis, iespējams ķermenim es teiktu jā, bet rokām noteikti nē, ja tās iepriekš nav sagatavotas. 

Noteikti katra no Jums kaut reizi rudenī vai ziemā ir saskārusies ar sasaldētām rokām un ādu, kas veidojas asa kā smilšpapīrs. Tad tieši to mēs izdarām ar savām rokām, kad skrubējam tās bez aizsardzības. Tas saucās- smalkā smilšpapīra efekts.

Ko tad darīt, kā būt.

Atceraties, es stāstīju par sistēmu sejas ādas kopšanā, tad te arī būs sistēma, neatkarīgi Jūs lietosiet Mary Kay kosmētiku, vai kādu citu.

Aizsardzība

Rokas ādu nepieciešams sagatavot agresīvām procedūrām, kāda ir pīlings, piemēram ar kafijas biezumiem. Te derēs vasks, vazilīns u.c. , tas jāiemasē roku ādā tā it kā Jūs vilktu rokā stingrus cimdus, neaizmirstiet izmasēt katru nadziņu, jo tur āda ir vissausākā un vēl visas darbības ar rokām ir veicamas virzienā uz sirsniņu.

Attīrīšana

Tagad varat izmantot Jums mīļāko skrubi, kafijas biezumus, auzu pārsla, kosmētiskos skrubjus.  To vispirms ar riņķveida kustībām izklāj uz rokas ārējas daļas, tad ar pirkstu galiem atkal tikai ar riņķveida kustībām izmasē roku un katru pirkstiņu, plaukstu mēs neaiztiekam.

Kad roka izmasēta, dodamies to nomazgāt, ja tas ir kosmētiskais skrubis, to būs viegli saputot, ja dabīgais, te noderēs šķidrās ziepes.

Uzmanību: rokas saputojam un mazgājam nevis virzienā uz pirkstiem, bet uz rokas virsdaļas sānu malu. Tas tapēc, lai netīrumus, ko esam izcēlušas masējot roku, neierīvētu atpakaļ ādas līnijas, kas kā reiz iet pirkstu  virzienā. Rokas noskalojam zem tekoša ūdens, un neslaukam, bet nosusinam 

Mitrināšana.

Kad rokas pilnībā nožuvušas, uzklājam mitrinošu kremu, to darām glāstošām kustībām sirds virzienā, neaizmirstam arī katru pirkstiņu. 

Mitrinošu kremu rokām klāj arī ziemā, vienīgais, kas jāievēro, to dara 40. minūtes pirms iziesiet no mājas.

Es pati lietoju, Mary Kay roku procedūras komplektu, kura sastāvā kā reiz arī ir visi šie trīs soļi, tāda procedūra pilnā apmērā veicama reizi nedēļā.  Man viņa ir īpaši mīļa, jo tomātu augšanas laikā, bez tās būtu kā bez rokām. Ar cimdiem dārzā es strādāju reti, tapēc roku procedūras ir mana neatņemama ik nedēļas skaistumkopšanas procedūra.

 

Konkurss jaunajām blogerēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras