Mazi noslēpumi sievietes skaistumam- remdēsim slāpes

nosiguldas
nosiguldas 17. oktobris 2013 14:57
2988

Esam pareizi notīrījušas sejas ādu, pēc tam to pabarojušas ar vitamīniem, tagad laiks mitrināšanai.

Iedomājieties skaistu ābolu uz galda, kas tur kādu laiku pastāvējis un savītis.

Vai zinājāt, ka ja savītušu ābolu ieliek ūdenī, tas atgūst savu izskatu, protams viņš nav tik skaists kā sākumā, bet izskatās labi. Tāpat ir ar mūsu ādu, ja tai trūkst mitruma tā ātrāk sačokurojas, veidojas krunciņas. 

Ko tad labu dara mitrinošs krēmiņš, tas ādiņu it kā paceļ, tā kļūst gaisīga kā piemēram uzpūtenis, viegla un patīkama sajūta. 

Bet ja pavisam nopietni, tad āda tāpat kā mūsu organisms nevar iztikt bez mitruma, lai tas pareizi uzsūktos tiek veidoti šie mitrinošie kokteiļi. Parasti mitrinošie krēmi tiek dalīti pēc ādas tipa, tas ir gadījumos, kad ir standarta situācijas. Bet mūsu laikos bieži situācijas ir daudz un dažādas, manai mammītei pēc slimošanas bija nepieciečama papildus mitrināšana, tas nozīmē, ka viņai es piedāvāju jau nopietnāku mitrinošu krēmu, kura pamatuzdevums pēc iespējas ilgāk noturēt mitrumu ādiņā. Kad izvēlamies mitrinošus krēmus noteikti ir jāzin, ko mēs no šī līdzekļa vēlamies. Ja āda ir ļoti sausa ieteiktu noteikti pirms tādu līdzekļu iegādes konsultēties ar kosmetologu, vai skaistumkopšanas konsultantu, jo bieži ir jāizmēģina vairāki varianti, līdz nonākam līdz īstajam mitrinātājam.

UZMANĪBU; Mitrinošo krēmu, tāpat kā vitamīnus nav jāliek uz sejas lielā daudzumā. Vispareizāk krēmu izspiest uz rokas virsdaļas apmēram punktiņu mazā nadziņa lielumā. Šo daudzumu uz tīras sejas sadalam 5. vienādās daļās:

Piere, abi vaigi, deguns un zods un ar  rādītājpirksta sāna daļu visā garumā, viegli ieglāstam to pa līnijām, kā jau ieprieks stāstīju. NEKO NEBERŽAM, NERĪVĒJAM, vienkārši mīļi ieglāstam, to var darīt ar vieglām masējošām kustībām tikai obligāti ievērojot sejas līnijas.

Jūs būsiet pārsteigtas, cik īstenībā maz vajag krēmu. Ja mēs paskatāmies uz to kvadrātiņu, kas ir sejas lielums, tad ir jāsaprot, ka tas ir mazs un sevī paņemt tas var tikai tik, cik var, pārējais paliek nevajadzīgi guļot mums uz ādas, veidojot gaisu necaurlaidīgu plēvi.

Kāds būs rezultāts? Normālai ādiņai iespējams arī nekāds, bet taukainai būs svētki, jo zem šīs plēves tauku dziedzeri kopā ar bažadiem sīkiem netīrumiem rīkos dzīres un te būs gan pinnes, gan melnie punkti, pēc izvēles.

Nedaudz Jūs pabiedēju, bet tas nav ļauni, esam gandrīz tikušas pie rezultāta, bet nekā, vēl kas pietrūkst, par to nākošŗeiz........

Jūsu no siguldas

kosmētikas kompānijas Mary Kay

vecākā konsultante

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 17. oktobris 2013 15:30 DIO

pilnīgi piekrītu, to mēs varam nosaukt par rūpēm pašām par sevi. Nevar cerēt uz brīnumiem darot ko vienu, ja nepievērsīsim uzmanību savai veselībai. KOSMĒTIKA IR TIKAI PALĪGLĪDZEKLIS, KAS PIEDALĀS ŠAJĀ PROCESĀ, TĀPAT KĀ VITAMĪNI, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI, FITNES U.C.

VIT@ 17. oktobris 2013 15:09

Man tomēr gribētos atgādināt pie visa šī un ierpiekšējā, neviena kosmētika nepalīdzēs sievietei būt skaistai un saglabāt ilgstoši jaunu izksatu, ja netiks dzerts daudz ūdens, tāpat kā rīta un vakara aukstas ūdens masāža sejai, labs miegs vēsās telpās vēlam bez spilvena un pamatā ēdiens, vairāk lietojot uzturā dārzeņus un mazāk treknumus!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras