Mazi noslēpumi sievietes skaistumam- ikdienišķi, bet ļoti nopietni

nosiguldas
nosiguldas 10. septembris 2013 13:20
2154

Šonedēļ mana doma bija pastāstīt par to kā savu ādiņu pareizi masēt, bet raksts presē, man lika pārdomāt un šoreiz parunāt par ļoti nopietnu tēmu, kam mēs daudzas vispār nepievēršam uzmanību, vai pievēršam ļoti maz.

TĀ IR AIZSARDZĪBA NO ULTRAVIOLĒTAJIEM STARIEM.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/strauji-pieaugusi-saslimstiba-ar-adas-vezi-situacija-latvija-kritiska-secina-mediki.d?id=43641321

Es pati nekad īpaši neesmu sauļojusies, tapēc ilgu laiku uzskatīju, ka mani šī problēma nekad neskars, bet tā tas nav. Izrādās, ka ādas vēzi var iegūt vienkārši staigājot pa ielu. Tapēc arī kompānija Mary Kay vada ļoti nopietnas mācības par šo tēmu. Ir vairāki produkti, kas izveidoti, lai profilaktiski sevi aizsargātu no šīs nepatīkamās problēmas.

Dienas vitamīni, vai serums ar SPF 30 filtru

Dienas Serums TimeWise ar SPF 30 filtru

 

SPF 30, ir filtrs, kas ir pietiekams ikdienas lietošanai, ja mēs nesauļojamies, bet vienkārši staigājam pa ielu. Par pielietojumu pastāstīšu nākošās reizēs.

Tādu pašu filtru kompānija kā papildus aizsardzību piedāvā dziļi mitrinošo krēmu, kas lietojams vasarā, pēc sejas pabarošanas ar vitamīniem.

Jaunību Paildzinoša un Dziļi Mitrinoša Emulsija TimeWise Jaukta Tipa un Taukainai Sejas Ādai

Tāda pati aizsardzība tiek piedāvāta rokām un dekoltē zonai ar filtru SPF 15 . Ļoti noder kundzēm un meitenēm, kam āda uz saulīti reaģē ar vasarasraibumiem, kas arī ir pigmentācijas plankumu paveids.

Roku Un Dekoltē Zonas Krēms TimeWise Body ar SPF filtru 15

Ja nu tomēr mēs gribam sauļoties, vai ļaujam mūsu bērniem iet saulītē, te ir jādomā par aizsardzības krēmu ar SPF 50+ ,

Sauļošanās Emulsija ar SPF 50 filtru

jo augstāks aizsardzības koificents, jo labāk. Mīnuss, āda neiesauļojās. 

Šoreiz atkal atkārtošos, bet par savu ādu ir jārūpējas un to mēs varam, jo tā mums ir acu priekšā katru dienu. Mūsu nevērība var radīt  smagas sekas.  Kā jau agrāk minēju skaistumkopšana nav tikai untums, bet pirmkārt rūpes par savu veselību un to savos rakstos es mēģināšu Jums parādīt.


Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras