Mazi noslēpumi sievietes skaistumam- iepazīšanās

nosiguldas
nosiguldas 28. augusts 2013 12:06
1978

Pirmajai reizei, gribu atgādināt, kas es esmu un ko daru, kapēc izvēlējos tēmu par skaistumkopšanu.

Mani sauc Andra, vēl mani Jūs pazīstat ar niku no siguldas un nu jau divus gadus es esmu Amerikas kosmētikas kompānijas Mary Kay vecākā skaistumkopšanas konsultante. Man ir nopietna profesija un nopietns darbs, bet šī aizraušanās ir ļoti mīļš brīvā laika pavadīšanas veids. Es varu būt skolotāja, kas ir mana pirmā profesija un vadu skaistumkopšanas stundas jaukām dāmām no 12+ līdz 60+. 

Mans stāsts sākās ar vārdiem, man tas nav svarīgi un es varu novecot arī bez kosmētikas.  Es biju viena no tām, kas dzīvo savai ģimenei un man priekš sevis vienmēr ir žēl naudas. Šo gadu laikā esmu mainījusi šo uzskatu.

Jo skaistumkopšana ir ne tikai kosmētiskie līdzekļi, bet arī mūsu veselība, par to arī es pastāstīšu un dalīšos savā pieredzē. 

Kāda noteikti ar skepsi teiks, ka tam nav ne laika, ne velmes, es Jums pacentīšos pastāstīt kā atrast laiku sev.  Neticēsiet, bet tās būs 10. minūtes no rīta un 10. pirms gulētiešanas.

Labprāt padalīšos ar Jums  dažādos jaukos sīkumos, kas palīdzēs labi izskatīties. Un vēl, vai zinājāt, ka tagad modē ir sievietes visos vecumos, nevis tās, kas veic kosmētiskās operācijas, bet tās, kas  labi izskatās savā vecumā. Vienalga vai tie ir draiskie 18, vai jaukie trīsdesmit, pieredzējušie 40, vai skaistie 60+......

Manus blogus varēsiet lasīt reizi nedēļā pirmdienā vai trešdienā ar nosaukumu. Mazi noslēpumi sievietes skaistumam. Centīšos rakstīt īsi un kodolīgi, lai katras reizes infomācija būtu saprotama un nebūtu nogurdinoša. Došu tēmu un padomus, akcentu liekot uz diskusiju, kurā labprāt iesaistīšos sarunā par konkrēto tēmu un uzklausīšu Jūsu novērojumus, vai Jūsu skaistumkopšanas noslēpumus. 

 Pirmo rakstu nodošu Jūsu vērtēšanai jau nākošās nedēļas sākumā, kurā mēs  parunāsim par ādas tipiem un pareizu ādas tīrīšanu.

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver SAVU blogu arī tu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 29. augusts 2013 11:49 aim

sveika, labprāt uzaicināšu tevi uz konsultāciju, kur mēs izrunāsim tavas velmes, pēc kā tu varēsi šo kosmētiku iegādāties. Sīkāk uzrakstīšu e-pastā (knsuls123@gmail.com)

lotte 29. augusts 2013 10:07

Feini, gaidīšu! Līdz šim skaistumkopšana man bijusi sveša. Bet nu jūtu, ka sejas ādai un lūpām kaut kas prasītos... tik nezinu, kas :)

aim 29. augusts 2013 09:19

Kur var iegādāties Mary Kay kosmētiku?

aim 29. augusts 2013 09:10

(Y)(F)

jana 28. augusts 2013 19:24

(Y)

vecsprofils 28. augusts 2013 17:46

Feini, es arī lasīšu! (Y)

Sieviešuklubs.lv 28. augusts 2013 12:23

(Y)(Y)(Y)(F)

VIT@ 28. augusts 2013 12:18

Ļoti jauki. Man patīk šī tēma - sekošu, es gan kosmētiku lietoju maz un mans ādas noslēpums ir uzturs, bet ir kas mani interesē ļoti, sejas masāžas pašu spēkiem :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras