Mazi noslēpumi sievietes skaistumam- aizsardzība

nosiguldas
nosiguldas 24. oktobris 2013 14:00
1608

Mēs esam iemācījušās pareizi kopt savu sejas ādu. Galvenais, kas no tā visa bija paņemams.

  1.  Sejas āda kopjama pareizi.
  2. 2. ir vērts veidot trīspakāpju kopšanas sistēmu.

Attīrīšana

Barošana

Mitrināšana.

3. Katra savai ādai var piemeklēt piemērotākos līdzekļus no viņas iemīļotākās firmas, manā gadījumā es savu sistēmu veidoju no kosmētikas līnijas MARY KAY. 

4.  labāk veidot sistēmu no vienas līnijas līdzekļiem, jo nopietnas kosmētikas kompānijas savus līdzekļus izstrādā uz nopietnu pētījumu bāzes, līdz ar to viens no nosacījumiem ir līdzekļu savienojamība. Tie papildina viens otru. Izmantojot dažādus zīmolus, nav garantija, ka viens līdzeklis neēdās ar otru.

Pēdējais solis un es teiktu pats svarīgākais saucās AIZSARDZĪBA.

Kapēc aizsardzība? Mēs dzīvojam nopietnā laikmetā kurā tāpat kā viss arī kosmētikas industrija soļo lieliem soļie uz priekšu, tapēc, ja agrāk pūderis un tonālai krems kalpoja par grumbu aizsmērētāju, tad tagad tam ir pavisam cita sūtība.

MINERĀLPŪDERIS

Tas ir pūderis, kas sastāv no 95.% dažādu minerāļu. Tas veido uz sejas nemanāmu kārtiņu, kas aizsargā mūsu sejas ādu no piesārņojuma, neļauj tam iekļūt porās. Pie tam sejas āda elpo un poras netiek aizvērtas. Minerālpūderim ir dažādi toņi, sākot no pavisam gaiša un beidzot ar brūnu. Minerālpūderis ir īpašs ar to, ka viņa esamību uz sejas nevar redzēt.

20131024132909-17946.jpg

Otrs aizsardzības veids ir tonālais krēms. Tie arī tiek veidoti pēc tā paša principa. Ir vērts tomēr piemeklēt sejas ādai piemērotu tonālo krēmu, tas ir ne tikai pēc krāsas, bet arī pēc sejas tipa (sausai, taukainai, normālai).

20131024133231-89627.jpg

Ļoti būtisks priekšnosacījums kā aizsarglīdzeklis izskatīsies uz jūsu sejas ir otiņām, kuras lietojat.

Pūderim es ieteiktu dabīgas otiņas ar vairākpakāpju griezumu, tas neļauj pūderi paņemt vairāk kā nepieciešams. Tāda otiņa ir man un manas mammas mīļākais teiciens ir "tu varētu katru dienu atbraukt pie manis un ar to otiņu pamasēt man seju", sajūta patiešām ir ļoti patīkama.

Tāpat otiņa ir arī tonālajam kremam.

Tai ir īpašss griezums, kas ļauj uzklāt tonālo krēmu ļoti plānā kārtiņā. Tā ir no sintētiskas šķiedras tapēc ir mūžīga. Mazgājās ļoti labi ar bērnu ziepītēm, vai speciālu līdzekli otiņu kopšanai.

Vēl tikai gribu piebilst, ka arī aizsardzības līdzekļi uz sejas klājās pa līnijām.

http://www.sieviesuklubs.lv/skaistums-un-mode/mazi-noslepumi-sievietes-skaistumam-darisim-pareizi-255722/

No sirds novēlu būt pašām skaistākajām, jauku nedēļas nogali vēlot.

no siguldas

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras