Mazi nieciņi skaistākam skatam uz dzīvi

hiperkeri
hiperkeri 5. jūnijs 2016 18:26
2050

Septītajā dienā laiks atpūsties :)

Pastāstīšu par savu mīļāko atpūtas veidu- tā vai nu pēc ilga, stresaina darba,vai aktīvas atpūtas (jā, stāsts ir, kā atpūsties pēc atpūtas :D)

Man tā noteikti ir un būs vanna. Tā kā vannas istaba mums ir tāda,kāda ir un gadu vēl nekādi apdeiti tur nevar tikt sagaidīti, padalīšos ar mazajiem nieciņiem, kas to padara pieņemamu man :)

20160605181019-61750.jpg

Iedvesmojos no kādas draudzenes (vai atceraties Cherry? :) ) mājas- viņai viss ir tiiiik sievišķīgi un tas ir absolūts mans mājas etalons :) Vidē uzreiz var manīt Sievieti!

Tā arī man mājās parādījās gaisa infūzators (pudelīte ar kociņiem), ko sarotāju ar mākslīgajām peonijām, No Jasmīnas iedvesmojos Ziepīšu kolekcijai- sapirku franču ziepītes fantastiskās smaržiņās, pieskaņojot tās savam degunam, un tas īstenībā  sakrita ar telpas krāsiņām :) Kanclera namā papildinājos ar trauciņiem priekš manām štellītēm- groziņi un mežģīņu metāla kastīti, Tigerā- gredzentiņu/auskariņu šķīvīti un sāku domāt,kā visu satilpināt estētiskā manierē :)

20160605181541-73132.jpg

Virs augšējā plauktiņa es vēl darināšu glezniņu :) Te ir ziepītes no Jelgavas veikala Afrodīte, protams, manas pēcvannas svecītes ķermenim no Stendera, izlietotā sveču trauciņā glabāju matu sprādzītes (hihi, nepazaudējas šādi, ja uzreiz visu saliek pa vietām :) ), dvielīši un infuzātors no Jyska un Peonijas arī no Afrodītes :) Man nesen bija vajadzība iepirkt pasākumam mākslīgos ziedus un tajā veikalā viena telpa ir kā interjera- gurmē paradīze, bet dziļāk ir viena telpa, kas ir mākslīgo ziedu paradīze. Burtiski.

20160605182108-70607.jpg

20160605182119-12803.jpg

Fantastiskās svecītes man ir no Saules Istabas (feisbukā var atrast- dabīgi aromatizētāji, manī šīs svecītes radīja pilnīgu Zen :D :D), pudelītes Kumelīšu ziedūdenim, Listerīna ūdens skalojamajam (un skalojamā glāze) ir otrreizēji atdzīvinātas mērces pudele, manis apgleznota sveču glāzīte un Kanclera nama karafe un stikla kubs (Kanclera nams ir cool veikalu ķēde Jelgavā, kur var visforšākās lietas mājai, rokdarbiem, apģērbi un aksesuāri. Es mīlu to vietu :D) :)

Protams, vēl kārtīga ķermeņa birste priekš sausās birstēšanās pirms mērcēšanās, zemenes un šokolāde procesam...

20160605182519-23451.jpg

...Stendera vannas putiņas burbulim un mans eļļu miksējums (olīveļļa+kokosriekstu eļļa) pēcvannas kopšanai :) un Zen pilnīgs :)

Kāds Jums ir rituāls :)

Ceru, ka patika mans mazais templītis, parādīsiet savējos?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 5. jūnijs 2016 22:44

Vannā neeju ( dušā ). gulēšana vannā man asociējās ar lieki nosistu laiku :D nemāku vienkārši gulēt savos netīrumos ( tā man skolas laikā veselības mācības skolotāja teica par vannošanos ).
Ienākot pie manis būtu grūti pateikt vai šeit dzīvo arī sieviete, ne velti ar draugu spriedām, piedalīties pāru spēlē Precētie pret brīvajiem, nebūtu nekas jānovāc utt :D
Man ir tik daudz lai var eksistēt...nekādi nieki, sīkumi utt. tikai tas kas tiešām nepieciešams, esmu minimālismu minimāliste.

Kerstyna 5. jūnijs 2016 22:00

Jauki :) Man ir vannasistaba, pat ar logu uz ārpasauli, bet man ir trīsgadīgas mazas rociņas un ziņkārīgs deguntiņš, kuram vajag visu aptaustīt, pagaršot, mēģināt izmantot saviem nolūkiem, tā nu mana vannas istaba ir ļoti askētiska :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras