Matu šampūns un balzāms no Body shop

Autors: pece, 2010. gada 2. septembris, 00:06:44
Matu šampūns un balzāms no Body shop

Atzīstos, skaistumkopšanas līdzekļi nav mana stiprā puse, jo atrodot ko man piemērotu, tik ātri neko jaunu nemeklēju.

 

Tas attiecas arī uz matu kopšanas līdzekļiem. Viscimperlīgākā man ir galvas āda, kura ar niezēšanu izbrāķē lielāko daļu plaša patēriņa zīmolu šampūnus, arī Dzintara. Un mati, kuriem daļa no šampūniem izsauc nejēdzīgu taukošanos.

 

Esmu izmēģinājusi vairākus eko šampūnus, tomēr neviens no tiem man nešķita ideāls. Pat ne tuvu. Bet šoreiz man bija jāiztērē dāvanu karte Body shop veikalā un augustā bija īpašais piedāvājums Rainforest līnijai.

 

 

Tā nu tiku pie Rainforest shine produktiem - šampūna un kondicioniera - bez silikona, parabēniem, krāsvielām un sulfātiem. Iegādājos ar bažām, kaut vai tāpēc, ka silikons ir tas, kurš sniedz matiem spīdumu un zīdainumu, un nekādu dižo efektu no šiem produktiem negaidīju.

 

Tomēr man par prieku un pārsteigumu - šampūns smaržo labi un mazgā ļoti labi, mana galvas āda neprotestē un mati arī nē. Dīvaini, bet šampūns pat puto labi, kas īsti nav raksturīgi eko šampūniem. Tos lietojot reizēm rodas sajūta, ka kaut ko matos iezieķē un nesaproti vai no tā ir kāda jēga vai nē. Un sajūtas pēc tam tāda, ka īsti nekas nav mazgāts.

 

Arī kondicionieris darbojas nevainojami, mati nekļūst smagi, bet arī nespurojas, kļūst viegli ķemmējami un veidojami.

 

Šis man ir pēdējā laikā Pirkums ar lielo burtu!