Matu pieaudzēšana? Kāpēc nē!Jā!

mazaa raganina
mazaa raganina 15. janvāris 2020 16:11
494

Pateicoties Sieviešu kluba rīkotajam konkursam, es ieguvu balvu, kura ļāva īstenot manu sen lolotu sapni- iegūt garus matus. Cik vien sevi atceros esmu sapņojusi par gariem matiem. Man ir plāni, smalki un lokaini mati,kurus izaudzēt garus nav iespējams,jo tie aug ļoti lēni un pat tas 1cm, kurš izaug salokojas... Iztaisnojot matus tos var padarīt garākus,bet tad pazūd matu apjoms, jo lokaini mati padara matus vizuāli apjomīgākus.

20200115165731-95362.jpg

Iepriekš sazinājos ar Hairtalk pārstāvniecību Rīgā un norunātajā laikā ierados uz procedūru. Biju nedaudz satraukta par to kā viss norisināsies,bet pilnīgi lieki,jo meistarīte atbildēja uz visiem maniem kas un kāpēc jautājumiem. Kopā ar matu mazgāšanu, žāvēšanu un pieaudzēšanu procedūra aizņēma nepilnas 2 stundas. Tika rūpīgi piemeklēta maniem matiem atbilstoša krāsa un izkliedētas manas bažas par to,ka mani mati krāsoti ar hennu. Arī pieaudzētās šķipsnas jau esmu krāsojusi ar hennu un mati labi nokrāsojās.
Nenoliegšu,ka sākumā par matu garumu bija bažas, man tika pieaudzētas 25 cm šķipsnas, kuras man tomēr šķita par garu, šobrīd pie šī garuma jau esmu pieradusi.
Nenoliegšu, mazgāšana šobrīd ir sarežģītāka,jo ir daži ierobežojumi matu mazgāšanai, veidošanai, tas aizņem vairāk laika. Visas kopšanas ir aprakstītas bukletā,kuru man uzdāvināja un šo visu pārrunājām ar matu pieaudzēšanas meistari,tāpēc  sīkāk šeit nekomentēšu. Vēl birojā iespējams iegādāties matu kopšanas līdzekļus speciāli pieaudzētiem matiem.

Ir pagājušas dažas nedēļas pēc matu procedūras, šobrīd nevaru droši pateikt vai atjaunošu šo procedūru, viens no iemesliem ir tas,ka procedūras veic darba dienās,kurās man jābūt darbā,bet procedūra jāatkārto ik pēc pusotra mēneša. Procedūras laikā ar speciālu līdzekli tiek noņemtas šķipsnas, notīrītas un pielīmētas atpakaļ. Bet neskriešu notikumiem pa priekšu, iespējams,ka ka rīt jau pārdomāšu)))
Vienu gan varu teikt, šo var droši izmēģināt,jo ja tomēr nepatiks visu var labot, ko nevar teikt piemēram par plastisko operāciju.

Vēlreiz liels paldies par šo fantastisko iespēju SK un Hairtalk burvīgajām meitenēm!

20200115161038-49158.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras