Matu melnā strīpa. Piesakos Plantur produktu testam

Autors: hiperkeri, 2011. gada 8. novembris, 09:24:10
Matu melnā strīpa. Piesakos Plantur produktu testam

Kā jau visām sievietēm,arī man ir tādas melnās matu dienas,tikai tagad tādas ir ieilgušas jau no..hmm,laikam pat šā jaunā gada.

 

 

Stāsts ir bez bārdas,tomēr-mani biedējošs,jo rezultāts man pagalam nepatīk. Pagājušajā septembrī sāku iet uz peldbaseinu un pēc intensīviem 5 mēnešiem pamanīju,ka mani mīļie,jaukie,skaistie mati paliek arvien plānāki. Katru reizi,kad bija jāķemmē mati,varēju vien nopūsties un pateikt `atā` mazai,sērīgai čupiņai,kas vienmēr palika rokās. Nu skumīgi. Diemžēl ,tā ir vēl tagad,kad nu jau principā neapmeklēju peldbaseinus. Jāsaka gan,ka no hlora smaržas man vēl arvien ir slikti :P

 

Varbūt vaina ir arī pie tā,ka es matus krāsoju,un tādēļ tiem ir tāds kā `apburtais loks`- vienmēr jāiziet no mājas smukai,nevaru atļauties staigāt apkārt kā mazais briesmonītis,tādēļ arī krāsoju. Papildus vēl lietoju rīcineļļas maskas, olīveļļas un medus,olas dzeltenumu maskas. Vismaz rezultātā man tagad uz pieres ir uzradies `ezītis`..jāsaka,ka vēlētos,lai mati būtu daudzreiz stiprāki,tāpēc jau tos mēģinu lutināt ar visādām paštaisītām maskām,taču redzu,ka tas nav pietiekams spēks,lai mani mīļie,skaistie mati atgūtu tādu pašu `konsistenci`,kādi tie bija,piemēram,kad nebija bijušas visādas hormonu vētras,stresi par skolu,eksāmeniem vai kādām profesionālām ķibelēm.

 

Pašlaik man jau ir gari mati,bet vēlētos,lai tie būtu arī gari un stipri mati,kuri nav aplūzuši jau pie saknītēm.Gribētos matiem iedot brīvdienas-atiet atpakaļ uz manu `oriģinālo` matu krāsu, panākt,lai tie aug laimīgi,nevis katru reizi,pietuvinot ķemmi,redzēt,kā tie burtiski aizbēg no manas galvas. Protams,šī nav patīkama lieta,par kuru rakstīt blogu,bet,ja mani mati to ir pelnījuši,tad esmu gatava arī uz šo,lai tiem dotu komfortu,kādu tie pelnījuši:)

 

Arī tu vēlies pieteikties testēt Plantur matu kopšanas produktus? Lasi šeit un noskaidro testēšanas noteikumus>>

 

Sieviešu Klubā blogu konkurss notiek sadarbībā ar Plantur matu kopšanas produktiem. Vairāk par tiem lasi šeit>>