Matu krītiņi –ekspress metode imidža izmaiņām

Intensa.pro
Intensa.pro 11. septembris 2014 13:25
2030

Jau ilgu laiku spilgtas lokas ir pieprasītas, jo piesaista citu cilvēku uzmanību un padara frizūru oriģinālu un pievilcīgu. Galu galā, reizēm ir tāds noskaņojums, ka gribās pārkrāsot matu rozā vai tirkizzilā krāsā un skriet ārā, lai pārsteigt garāmgājējus. Protams, tas fakts, ka būs jāstaigā ar „Malvinas”matiem, kamēr tie ataugs, daudzus attur no šādas rīcības. Turklāt, negribas arī kaitēt matu veselībai,  rakstaskaistumkopšanas servisa portāls INTENSA.PRO
Tomēr mūsdienās var nomainīt savu imidžu bez krāsošanas, balināšanas vai citām procedūrām, kas kaitētu matiem, jo lai izkrāsot matus raibās krāsās, var izmantot krāsainus krītiņus matiem. Tos var viegli izmantot arī patstāvīgi. Pats galvenais pluss ir tāds, ka vakarā tos var izmazgāt ārā no matiem.

Kas ir krāsainie krītiņi matiem?krasainie-mati-intensa.pro

Krāsainie krītiņi ir parastie sausie pasteļkrītiņi, kurus profesionāļi izmanto zīmēšanai uz audekla, tāpēc šādus krītiņus var nopirkt arī mākslinieku veikalos. Bet gleznošanas pasteļkrītiņiem ir savi trūkumi, tie ir ļoti gaistoši un ātri krīt nost. Turklāt, nopērkot pasteli ar zemu kvalitāti, tā var saturēt svinu lielā daudzumā, kas var kaitēt arī pēc īslaicīgas lietošanas. Pastelis ir ļoti gaistošs, tāpēc cilvēks ieelpo kaitīgas daļiņas, un tas var nopietni apdraudēt veselību, tāpēc labāk pirkt krītiņus profesionālajos frizieru veikalos vai skaistumkopšanas salonos, kuri piedāvā šādu matu krāsošanas pakalpojumu, jo tur var nopirkt pasteļkrītiņus, kas ir tieši domāti šādam mērķim.
Pērkot pasteļkrītiņus, jāpievērš uzmanībakonsistencei, lai pastelis būtu maigs un sauss, nevis taukains, turklāt vajag ievērot krāsas piesātinātībai – jo spilgtāki ir krītiņi, jo spilgtāki būs arī mati pēc krāsošanas. 
Pasteli ražo krītiņu veidā bez ietvariem, kuriem ir apaļu vai kvadrātveidīgu brucekļu forma. Maigā pasteļa sastāvā ir tīrais pigments un nedaudz saistošais materiāls, kas piešķir formu.

Kā nokrāsot matu ar krītiņiem?

Šādam matu krāsošanas veidam ir savas priekšrocības: pirmkārt, sauss pastelis nesatur eļļas, tāpēc to var viegli izmantot, lai izveidot maigas pārējas ar iztušēšanas palīdzību, un tas labi iekrāso matus ar savu pigmentu. Otrkārt, krītiņus var viegli izmazgāt no matiem, izmantojot parastu šampūnu. Treškārt, tos ir ērti izmantot, tikai jāseko dažiem padomiem, kas palīdzēs iegūt perfektu rezultātu.
1.padoms: Pirms krītiņu uzklāšanas jāizmazgā mati ar šampūnu, nelietojot kondicionieri. Jebkuri tauki vai vaski uz matiem traucēs krītiņiem noturēties uz matiem.

 Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 12. septembris 2014 09:23

Vai tik kādu laiku nebija nopērkamas tādas šķipsnu krāsas tādos iepakojumos ka skropstu tušas?
Var jau uzlikt trafaretu uz pakauša un nopūst ar kādu grafiti krāsu :D

Rebeka 11. septembris 2014 20:54

Šos uz kādu pasākumu gribētu pamēģināt, taču žēl, ka vasara beidzās, jo ziemai kaut kā nepiestāv :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras