Matu griezumi, kas ļauj izskatīties slaidākai

7. februāris 2013 00:00
3704

Katra sieviete kaut reizi dzīvē bijusi neapmierināta ar savu svaru. Lai gan pats efektīvākais līdzeklis cīņā ar liekajiem kilogramiem ir fiziski vingrinājumi apvienojumā ar saprātīgu diētu, ko darīt tad, ja izskatīties slaidākai gribas tūlīt un tagad?

Palīdzēt var pareizi izraudzīts matu sakārtojums - tas noslēps pāris liekos kilogramus un padarīs tevi slaidāku un pievilcīgāku - kā to paveikusi attēlā redzamā aktrise Mila Kunisa, iesaka žurnāls "Hair Magazine".

Lūk, četras šādas frizūras un arī padomi, no kādiem matu sakārtojumiem vajadzētu izvairīties.

Pakāpeniski griezumi

Garu matu īpašniecēm, kuras vēlas izskatīties slaidākas, vērts pievērst uzmanību graduētiem vai pakāpeniskiem matu griezumiem. Dažāda garuma šķipsnas palīdz noslēpt problēmzonas un vizuāli pagarināt sejas ovālu - tādējādi seja izskatīsies kalsnāka.

Šajā gadījumā matu ideālais garums ir līdz krūšu līmenim. Tomēr jāņem vērā, ka pakāpeniskajām pārejām jāsākas vai nu virs, vai zem zoda līmeņa, lai neakcentētu sejas lejasdaļu. Ar šādu griezumu var droši eksperimentēt un veidot visdažādākās frizūras - no modīgas zirgastes līdz vakara frizūrām, atstājot brīvas šķipsnas sejas tuvumā.

Garš ponijs

Ponijs bieži maina matu griezumu līdz nepazīšanai, padarot sievieti pievilcīgāku vai, tieši pretēji, atklājot trūkumus, kurus gribētos noslēpt.

Ja vēlies koriģēt pārāk apaļīgu seju, palīdzēs garš, asimetrisks ponijs, kas garāks par uzacu līniju. Šāds ponijs maina akcentus un ļauj sejas formai izskatīties pareizākai un garenākai.

Ja seja un vaigi ir apaļi, ieteicams ponijs, kas beidzas mazliet augstāk par zoda līniju un sadalīts asimetriski. Matu šķipsnām skaisti "jāierāmē" seja no abām pusēm, piesedzot problemātiskās vietas.

Asimetriski griezumi un frizūras

Lai radītu slaidākas sejas ilūziju, var izmantot asimetriskus griezumus un frizūras. Šādi var pielabot sejas formu un likt tev izskatīties tievākai, pateicoties asimetriskajam sakārtojumam un pār seju kritušajām cirtām, kas aizsedz pārāk apaļīgus vaibstus.

Lai kādu griezumu un frizūru tu izvēlētos, atceries, ka asimetrija ir panākumu atslēga, bet taisns griezums nav vēlams.

Garš un teksturēts karē

Teksturēts karē, kas beidzas zem zoda līnijas un sniedzas līdz pleciem, ir lielisks matu sakārtojuma variants apaļīgām sievietēm ar apaļu sejas formu, jo tas palīdz tuvināt sejas formu ovālam.

Ja izveidots šāds griezums, matus var atstāt taisnus, izveidojot nelielu apjomu un „kustīgumu" ar veidošanas līdzekļu palīdzību vai arī viegli ieveidot ar lokšķērēm, lai abās sejas pusēs izveidotos viegli viļņainas šķipsnas.

Viegli krītoši mati ir lieliska izvēle sievietēm, kuras vēlas izskatīties slaidākas, neieguldot lielas pūles. Lai izveidotu tādu frizūru, izmanto lokšķēres vai lielus ruļļus, pēc kuru izņemšanas matus iztaisno ar pirkstiem, lietojot kādu veidošanas līdzekli.

Ko nevajadzētu darīt

- Līdzeni un īsi poniju jebkuru seju padara platāku, akcentējot sejas apakšējo daļu, tāpēc no tiem labāk atteikties.

- Gari mati ir skaisti, tomēr sievietēm ar lieko svaru optimālais garums ir līdz krūšu līmenim.

- Īsi mati un līdzeni griezumi ar horizontālām līnijām akcentē seju, tāpēc tie nepaslēps trūkumus, bet gan tos izcels.

- Gludi matu sakārtojumi, kas pilnībā atsedz seju, piemēram, zirgaste vai cope, jo tie uzsver sejas apaļīgumu.

- Ļoti apjomīgas un „lielas" frizūras, kuplas cirtas un lokas liek sievietei izskatīties apaļākai.

Avots: Delfi sievietēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras