Mati - sievietes skaistums

happy2012
happy2012 2. februāris 2011 00:00
811

Ja sieviete ir labi apģērbusies un mati ir nevīžīgi vai nekopti, tas uzreiz bojā visu koptēlu.

 

Labs vai dārgs apģērbs neglābs sievieti ,ja būs nemazgāti mati. Sieviete vienmēr grib izskatīties labi un katrai ir savi mazie noslēpumi, kā jākopj mati,un tas ir tikai loģiski ,jo tas ietekmē mūsu vizuālo tēlu. Katram  matu tipam ir piemērotāks matu līdzeklis,bet ieejot veikalā var apstulbt no tā lielā piedāvājuma,jo īsti nezini, kas īsti der maniem matiem cenas ir no 1 ls līdz pat 10 ls.

 

Un ne vienmēr tas dārgakais varētu būt tas labākais, tāpēc ilgi meklēju līdz atrodu sev visspiepērotāko,vienīgais ilgi nepalieku "uzticīga' vienai firmai un var būt tā ir mana lielākā kļūda,jo mati pierod it kā pie viena šampūna, bet pēc kāda laika atkal ir cits un mati sāk pretoties un "neklausa", ja vajag kādu frizūru uztaisīt, tāpēc pavisam nesen biju pie friziera un nogriezu īsākus, lai vieglāk par viņiem rūpēties,jo kā izrādās, man ir ļoti smagi mati un grūti veidojami.

 

Tāpēc brīnījos ikreiz, kad uztaisu kādu frizūru,iepūšu matu laku ,bet pēc stundas visas lokas ir pazudušas-no sākuma domāju,ka vienkārši nemāku veidot, bet beigās izrādās ,ka ne jau es esmu vainīga, bet matiem ir tāda struktūra.Matus vajag ne tikai kopt, bet arī pareizi mazgāt.Pirms mazgāju matus, es vispirms viņus izķemmēju,lai nebūtu kaut kur kāds saķēries.Saslapinu ar siltu(ne karstu) ūdeni un tad uzleju šampūnu,kārtīgi visus matus saputoju un galvas ādu nedaudz ar pirkstu galiem pamasēju, bet neberžu.

 

 

Tā kā man agrāk bija pagari mati ,tad pēc mazgāšanas matus dvielī netinu, bet vienkārši ar dvieli saņēmu visus kopā,lai nesaķeras, jo pēc tam ir grūtāk izķēmmēt.Es savus matus kopju regulāri,tāpat kā nagus vai savu ķermeni.Regulāri lietoju šampūnu un man ir nepieciešams arī matu balzāms vai kondicionieris.

 

Mati man ir taukaini,tāpēc biežāk sanāk mazgāt, jo ātrāk sāk taukoties.Cenšos matus nežāvēt ar fēnu, bet ļauju, lai paši izžūst(ja nu vajag steidzami kaut kur iziet, tad gan nogrēkoju).Tā kā drauga mammai ir savs dārzs, tad nu vasarā salasīju pētersīļa lapiņas un saliku saldētavā,ar domu, ka ziemā skalošu matus, lai ir spīdīgāki.Skaloju 1 reizi nedēļā un tiešām var redzēt spīdumu.Kādu laiku atpakaļ matiem taisīju masku no rupjmaizes+olas+olīveļļas,bet nedaudz apnika tā ķēpa (pēc tam ir grūti izmazgāt maizi), tad nu  tagad taisu liepziedu uzlējumu, galvenais, ka matiem patīk.

 

Liepziedu uzlējums:uzvāru liepziedus, izkāšu caur sietiņu,atdzesēju un pieleju nedaudz citrona sulas.Izmazgāju matus ar šo uzlējumu un tad ar šampūnu un kondicionieri. Pašreizējais mans matu stavoklis pēc friziera apmeklējuma ir normāls ,bet joprojām esmu īstā šampūna meklējumos.

 

PASTĀSTI, KĀ TU KOP SAVUS MATUS UN LAIMĒ IESPĒJU TESTĒT PLACENTAS KOSMĒTIKU!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
happy2012 2. februāris 2011 16:24

viesi-nē uzlējums matus nebalina,jo netaisu stipru uzlējumu,un citrona sula arī iet tikai nedaudz:)

2. februāris 2011 15:37

Man arī ir smagi mati. Grūti veidojami...
Tas liepziedu uzlejums matus nebalina?

2. februāris 2011 14:48

ja tiri mati ir sievietes skaistums..atceros paris gadijumus kad ieeju veikala un pardevejai mati sanemti aste.bet var redzet ka ir netiri,tad nu gan pazud velme iet uz tadu veikalu.

2. februāris 2011 14:47

piekritu es arī nevaru atrāst to pašhu šhampunu,kurš man patīktu a,tā ik nedeļju jau Jauns..

ingunaaaaa 2. februāris 2011 14:05

anna, man tieši tā pati problēma. nevaru atrast to īsto šampūnu.

2. februāris 2011 10:38

piekrītu ka mati ir jākopj:)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras