Mati ir sievietes rota

Autors: nosiguldas, 2011. gada 2. februāris, 11:54:22
Mati ir sievietes rota

Pašapziņas mēnesis ir pagājis un esmu beidzot gatava iesūtīt arī savu fotogrāfiju. Ar to vēlos pastāstīt savu mantu vēsturi un pretendēt izmēģināt matu kopšanas līdzekļus ar placentu.

 


Vienmēr man ir bijuši vidēji gari, ļoti plāni mati, pat bērnībā nevarēju matus izaudzēt garākus par lāpstiņām, tie sāka lūzt un šķelties. Tad paliku stāvoklī ar Katrīni, loti nopietni lietoju visus nepieciešamos vitamīnus arī kaļķi un lūk te rezultāts, mati protams garāki un biezāki vairs nekļūst, bet to garums ir līdz viduklim.

 

Visu mūžu cik atceros vienmēr lietoju matu laku uz uzkasu matu saknes., jo man ir ļoti plāni mati un tie pēc mazgāšanas sakļaujās pie galvas ādas. Šampūnu vispirms atšķaidu ar ūdeni un tad leju matos, matus cenšos mazgāt ne biežāk kā reizi nedēļā, jo esmu ievērojusi, jo biežāk mazgāju, jo ātrāk tie taukojās. Uz nedēļas beigām saņemu matus copē vai astē. Skaloju matus ar vieglu etiķūdeni un esmu pamanījusi, ka mani smalkie mati vieglāk ķemmējās un nepinās. Lai tie labi izskatītos lietoju speciālu stiprinātāju, kuru iesmērēju matos un tad tos izpūšu ar gaisa fēnu. Fēns man ir īpašs, profesionāls, skaitās matiem nekaitīgs. Dēls to atveda no Anglijas.

 

Papildus tējas un uzlējumus nevāru, ja godīgi, vienkārši slinkums. Protams tāpat saskaros ar matu izkrišanas problēmu, tapēc ļabprāt vēlētos izmēģināt ko jaunu.

 

PASTĀSTI, KĀ TU KOP SAVUS MATUS UN LAIMĒ IESPĒJU TESTĒT PLACENTAS KOSMĒTIKU!