Manu roku āda vairs nav sausa!

Autors: sandrulish, 2011. gada 21. septembris, 00:00:00
Manu roku āda vairs nav sausa!

Sveiki, pirms kāda laika Sieviešu kluba konkursiņā laimēju  Physiogel A.I.Creme krēmiņu sausai un kairinātai ādai. Tā kā mana roku āda ir tieši tāda, tad krēmiņš man lieti noderēja.

 

Krēmiņu lietoju vakarā - vispirms nomazgāju rociņas siltā ūdenī, tad pirms gulētiešanas ieziedu rokas ar krēmu. Liku plānu kārtiņu, kā norādīts un tas ātri iesūcās un neatstāja taukaina krēma sajūtu.

 

Krēmam nav specifiskas smaržas, lai gan ja tā kārtīgi pasmaržo, kaut ko nemanāmu var sajust, bet ļoti neitrāla smaržiņa.

 

 

 

Rokas pēc sasmērēšanas paliek maigas un mīkstas, no rīta roku āda ir mirdzoša un mitrināta.

 

Un galvenais ir fakts, ka mana āda viegli pieņēma šo krēmu par savējo, jo man diezgan problemātiski ar krēmiem veicās līdz šim, āda bija tik sakairināta no ķīmiskiem līdzekļiem darba vietā, ka sūrkstēja un niezēja, pārklājās ar sarkaniem pleķiem - nepieņēma pat aptiekā pirktus krēmus...Bet ar PHYSIOGEL krēmu tagad viss ir kārtībā!

 

Arī sauļošanās krēmiņš A.I.Sonnen - Creme LSF25 tika izmēģināts vasaras laikā! Atsauksmes no manas puses ļoti labas, viegli uzsmērējas un mans lielākais prieks par šo krēmiņu bija tas, ka tas ir ūdensnoturīgs! Izpeldējos kārtīgi, bet iznākot no ūdens krēms vel bija vietā.

 

 

Noteikti iesaku nākamajā vasarā izmēģināt šo krēmiņu pludmalē, ezermalā, vai dārzā laiski sauļojoties!

 

Tagad ir doma izmēģināt vēl kādu no šīs sērijas līdzekļiem! Domāju, ka man noteikti iepatiksies!

Sandra

 

VAIRĀK PAR PHYSIOGEL PRODUKTIEM LASI ŠEIT>>