Mans pēdiņstāsts

VesmaSk
VesmaSk 10. novembris 2014 12:03
1691

Atzīšos godīgi – nekad neesmu bijusi pie pedikīra. Arī zivtiņas neesmu izmantojusi, kaut gan, staigājot pa sava bērnudārza grupām un redzot tajās akvārijus, esmu nodomājusi, ka varen labi būtu tur audzēt tās pedikīra zivtiņas, jo tad pusdienslaiku varētu pavadīt akvārijā iemērktām kājām, barojot zivtiņas. :)

Mans kāju kopējs un pedikīra speciālists esmu es pati un mans vīrs. Par spīti vīrišķīgajām un fiziskā darbā norūdītajām rokām, viņš tīri labi tiek galā ar manu pēdu apčubināšanu. Nezināšu gan, cik pareizi tas viņam sanāk un gan jau pēdu kopšanas speciālists šausmās sāktu raustīt valodu, bet kā nu ir, tā ir. Līdz šim manas pēdiņas ir jutušās labi, nekas nekur neķeras, papēži neplaisā, nagi nešķeļas.

Kādus gadus atpakaļ savas pēdas mazliet aizlaidu un tiku pie pamatīgi saplaisājušiem papēžiem, kurus grūti bija dabūt atkal veselus. Kopš tā laika esmu nonākusi pie divām atziņām:

  1. Papēžus ir jākopj visu laiku.
  2. Lētie krēmi ne vienmēr ir sliktākie, jo maniem papēžiem pēc daudzu mīkstinošo un dziedējošo krēmu izmēģināšanas, palīdzēja mūsu pašu skuju krēms „Vita” un Smiltsērkšķu krēms, kas ir gana lēti, bet labi dziedē un mīkstina saplaisājušu ādu.
    20141110120057-42168.jpg

Tagad papēžiem uzmanību pievēršu visu laiku, regulāri noslīpējot veco ādu. Tam izmantoju pumeku, ja esmu dušā vai vannā, vai arī nožāvēju papēžus un palūdzu vīram noslīpēt tos noslīpēt ar Relax Max aparātu. Šim aparātam vēl bez masāžas uzgaļiem ir arī speciāls uzgalis papēžu ādas slīpēšanai – viegli, ātri un pa smuko.

20141110120118-94377.jpg20141110120253-56293.jpg

Ikdienā nekādus krēmus neizmantoju, jo, regulāri kopjot papēžus, vismaz manējie man problēmas nesagādā. Kad bija plaisājošo pēdu periods, izmantoju mīkstinošos un dziedējošos krēmus, tos bagātīgi iemasēju mitrās pēdās un uz nakti virsū vilku zeķītes.

 

Blogu konkurss: Skaisto pēdu noslēpums

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VesmaSk 10. novembris 2014 12:43 Kerstyna

Kut jau kut, kur tad liksies, bet man patīk, ka ap pēdām ņemas. Ja domāji par zivīm, tad es nespēju iedomāties, kā viņas tur skrubinās un kāda ir tā sajūta, bet viņas taču maziņas, tādēļ domāju, ka varbūt ne kut, bet tik kņudina drusku...ROFL

Kerstyna 10. novembris 2014 12:39

Tev pēdas nekut? :^) Tevis minētie krēmi arī ir dikti labi :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras