Mans pavasara stils!

thezeezee
thezeezee 15. aprīlis 2011 13:42
836

Mans stils šķiet nav ieliekams kādā noteiktā kategorijā - klasisks, romantisks, sportisks vai kādā citā, jo visbiežāk tomēr ģērbjos pēc noskaņojuma.

 

Darba apģērbs tiek izvēlēts tāds klasiskāks, atturīgāks, bet brīvdienās atļaujos uzmest kādu sportisku jaciņu un doties staigāt pa peļķēm Crocs zābakos, savukārt svētkos mani noteikti varēs redzēt sievišķīgā kleitā vai svārkos. :)

 

Pieļauju, ka ziemā arī manā garderobē dominē tumšās krāsas gan virsdrēbēs, gan biksēs (tīri praktisku apsvērumu dēļ - biksēs siltāk un tumšas, lai tik ātri nekļūst netīras brienot pa sniegotajām ielām), tāpēc cenšos vienmēr aplikt kādu košu šalli, uzvilkt krāsainus cimdus un cepuri.

 

Iestājoties arvien gaišākam un siltākam laikam, tā vien gribas dabai turēt līdzi krāsās un arīdzan izvēlēties arvien gaišāku, košāku, krāsaināku apģērbu. Apzināti vai tīri instiktīvi, bet parasti pavasaris man asociējas ar krāsām. Košas blūzes, trikotāža, aksesuāri, apavi - tas viss raksturo manu pavasara stilu. Beidzot arī svārki tiek izvilkti no skapja dziļumiem un iegādāta kāda jauna kleita.

 

Līdz ar siltumu svarīgi kļūst arī audumu sastāvi un materiāli, kas ir elpojoši, tieši šī iemesla dēļ izvēlos dabīgus audumus.

 

Nevarētu teikt, ka es savu stilu veidoju ar nodomu - drīzāk, tas izveidojas pats. Vienmēr no rīta pieceļos un tikai tad domāju, ko ģērbt mugurā, jo garastāvoklis ir noteicošais apģērba izvēlē. Tad nu izdomāju, kurš apģērbs no skapja satura mani visvairāk uzrunā un attiecīgi tam arī pieskaņoju pārējos apģērba gabalus. Atzīstu, ka dažkārt ir grūti izdomāt, ko vilkt mugurā un tad vieglākais risinājums ir džinsi +žakete vai trikotāža. Šķiet, pie džinsiem piestāv gandrīz jebkas..

 

Man ļoti patīk pavasaris, kad beidzot ir silts un ir patīkami valkāt svārkus, tāpēc šis būtu mans pavasara apģērbu komplekts:

Blūze OTTO, 35,90 LS - izvēlējos dēļ skaistās zilās krāsas, kura pēdējā laikā man dikti patīk. Kā minēju iepriekš, ļoti pievēršu uzmanību materiāliem, konkrēti šī ir zīda blūze.

Svārki BON PRIX, 14,90 Ls, kas lieliski piestāvētu zilajai blūzei, un kurpes OTTO, 125,10 Ls:

Aksesuāri: Soma OTTO, 116,10 Ls un kaklarota OTTO, 45,- Ls, ko izvēlējos, jo manuprāt šīs lietas lieliski papildinātu komplektu:

 

Pavasara stilam iedvesmoties vari šajos portālos - interneta apģērbu katalogos:

 

http://www.bonprix.lv/

http://www.otto-latvia.com/

http://www.otto-latvia.com/apart

Mans pavasara stils! Piedalies konkursā, kura galvenā balva - 50 latu dāvanu čeks

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 16. aprīlis 2011 22:59

piekrītu, Tev, ka cenas ir augstas. Es arī uzskatu, ka apģērbs tomēr diezgan ātri nonēsājas/ apnīk/ iziet no modes un tāpēc par to nevajag tērēt milzu naudu. Konkrēti šie apģērbi mani iepatikās tajos katalogos un uz cenām skatījos tikai tad, kad pieminēju tās šeit :)

mazaa raganina 15. aprīlis 2011 17:36

Jā,cenas ir zem katras kritikas!!! (N)

puma75 15. aprīlis 2011 17:17

Uzskatu,ka muļķīgi atdot tādu naudu par apģērbu. Var jau nopirkt skaistas un daudz lētēkus apģērbus.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras