Mans atradums skaistumplauktiņā

hiperkeri
hiperkeri 27. decembris 2011 14:59
551

Gribēju ar jums padalīties kādā savā atradumā,kurš nudien mani vienu dienu izglāba.. Līdz šim neko nebiju rakstījusi skaistuma blogu ietvaros,bet nu jūtu,ka jāpadalās. Kas zina, varbūt kādai vēl noder?

 

 

 

Visumā jau es arī esmu `baigi gudra`- mana galva ir daudz sabāzta ar lietām,kuras es zinu,bet zinu arī to,ka tādēļ neesmu ne labāks ,ne siprāks cilvēks-tās lietiņas tur-smadzenēs-vienkāršī stāv. Te nu viena iznira tādā situācijā,ka..uhh:)Te nu ir-sāksim ar situāciju.

 

Atnāku mājās.Vēlu,Pēc pasākuma. Tu jau zini šo stāstu. Kad kosmētiku gribas pēc iespējas ātrāk dabūt nost,jo liekas,ka tā Tevi kā Šalle Vasaras atvaļinājumā nosmacēs..un,protams,skaiti minūtes līdz brīdim,kad varēsi iekrist gultā un vienkārši aizvērt actiņas līdz pat rītam..

 

Šo vakara `idilli` man izjauca mana sejas mazgājošā līdzekļa izbeigšanās...

 

Un ko tagad?

 

Vakars tik vēls ,ka jebkurš normāls ,sevi cienījams kosmētisko pričendāļu veikals - jau sen kā ciet(ak,laimīgās pārdevējas,kuras jau droši vien jau sen kā guļ..).Un ko tagad man darīt??

 

Labi,ka internetā ir tāds saits kā youtube.com,kur var atrast visu ko....

 

Un tad tieši no turienes es nošpikoju recepti..kam? Sejas kosmētikas noņēmējam. Un ,izrādās,tas ir tik vienkārši.


Meitenes paraugdemonstrējumos eksperimentēja ar visādām proporcijām un štellītēm-vairums no tiem-olīveļļa vai kāda bērnu eļļiņa attiecībā 1:1 ar kādu sejas toniku,ko līdzīgu alvejas ūdenim(hmmm,nez kas tas par zvēru),vai arī..es izmantoju zaļo tēju,kas piiiilna ar antioksidantiem.

 

Un seju patiešām arī izdevās notīrīt no visiem netīrumiem,kosmētikas paliekām un pat skropstu tušas!Olīveļļa un zaļā tēja??Sakrati kopā,aši uz vates piciņas un attīri! Jā,tas bija tik vienkārši.

 

Un nākamajā rītā mana tā jau taukainā seja nebīja `ekstra bōnus` eļļaina-nē,tā izskatījās...samērā starojoša..

 

Tas bija ļoti aizdomīgi:)

 

Bet vienai Sos reizei nostrādāja:)

 

 

ARĪ TEV IR KĀDS SKAISTUMA ATRADUMS, AR KURU VĒLIES PADALĪTIES? UZRAKSTI PAR TO BLOGU UN IESPĒJAMS TIEŠI TEV DĀVINĀSIM THE BODY SHOP ROKU KRĒMU. VAIRĀK PAR KONKURSU LASI ŠEIT>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 27. decembris 2011 21:45

Sveika, es jau gadu gadiem tīru nost kosmētiku ar visparastāko rapšu eļļu, ja esmu kaut kur ciemos vai nav iespējas tikt pie kosmētikas noņēmēja...piemēram ciemojoties pie opja, kuram šādas lietas vienkārši nevar būt... :D un es vakarpusē atjēdzos, ka savu esmu aizmirsusi, tākā sen pārbaudīts un efektīvs līdzeklis!!!! (Y)

27. decembris 2011 15:38

nē, tā ir ļooooti sena un pārbaudīta ar laiku recepte. dažos gadījumos sejiņa vai palikt taukaina, bet pietiek nomazgāt ar ūdeni.
visi (gandrīz) ūdensnoturīgas kosmētikas noņemšanas līdzekļi satur eļļas :)

hiperkeri 27. decembris 2011 15:29

tātad tās nav pēdējās muļķības??
bet ietekme uz ādu?

27. decembris 2011 15:26

ar eļļam (rapšu, olīvu) ļoti viegli var noņemt visu kosmētiku, arī ūdensnoturīgu. pēc visādiem kreizi meikapiem savam klientem, kuras ikdienā nelieto ūdensnoturīgu kosmētiku un nav mājās līdzeklu tās noņemšanai, iesaku ar šiem līdzekļiem sejiņu vakarā iztīrīt. darbojas uz 100% :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras