Mani maija tukšiņi

Autors: hiperkeri, 2015. gada 1. jūnijs, 12:49:24
Mani maija tukšiņi

Vēlos turpināt sēriju ar tukšiņiem, kas ir kā absolūti objektīvākais tests, ko es no sevis varu izspiest - jo visi produkti, cik nu iespējams - tika izlietoti līdz pēdējam pilienam vai arī ir vecāki par 6 mēnešiem (neskaitot dek.kosmētiku, kas var izvilkt līdz par 12-24 mēnešiem), un netiek lietoti, un sasnieguši sava derīguma termiņa beigas.

Ta-dā! Šomēnes tas jau ir mazliet mazāks kurvis ar labumiem, taču tikpat dažāds savā dinamikā kā aprīlī.

Sāksim ar random produktiem-

20150601121536-76907.jpg

1) Garnier dezodorants. Vispār esmu viņu fane, bet šis konkrētais man neiepatikās. Ātri beidzas un samērā neefektīvs. Es nekad ne ar vienu dezodorantu neesmu novērojusi pleķus kreklu un blūžu padusēs, tāpēc arī šajā jomā nevarēšu palīdzēt - no šī arī nekādi pleķi neparādījās. Bet par svaigumu dienas garumā - diemžēl šis mani nepasargāja. Bet tagad labākais atklājums ir Garnier Neo krēma dezodoranti. Tā gan ir forša štelle!

2) Garnier Fructis `masas veidotājs` jeb tekstūras veidotājs. Kam šis ir domāts? Ja Tev, tāpat kā man ir pie saknēm plakani mati un gribas apjomu. Notur arī matu veidojumu, taču uz maniem matiem - ja es iepūšu šo tieši balles vietā, tad uz pāris stundām tur. Citādi pat neceri visu dienu nostaigāt ar `lieliem matiem` .. Man šis produkts patika citam nolūkam. Kad man ir svaigi mazgāti mati - pirmā diena noteikti būs taisni mati, kas var plūst un peldēt, kur viņi grib. Otrā diena - ieveidošu ar lokšķērēm. Trešajā dienā jau saknītes būs taukainas un mati pieplaks pie galvas. Tad nu es ņemu šito flakonu, sapūšu tieši uz saknēm un ar pirkstgaliem pamasēju produktu skalpā. Tad pie galvas kļūst tāds kā `spilvens`, un parasti es matu galos salikšu matu masku, sapīšu tos bizē vai savīšu frizūrā, piesprādzēšu pie galvas pamatnes un staigāšu ar `frizūru`. Parasti tieši šajā ķēpīgajā trešajā dienā es saņemšu visvairāk komplimentus par matiem. Kas par paradoksu :D

Un, ja būs normāla nedēļa, tad vakarā es izmazgāšu matus. Pasarg Dievs, ja nākamajā dienā ir koncerts - tad mati ies vēl soli tālāk - tie tiks uzkasīti un sapūsti ar laku, lai veidotu vakara frizūru :D :D Ekstrēmās frizūras :D Kādai vēl ir tā? :D

3) Nagu lakas noņēmējs. Strādāja labi savam mērķim un tā arī izlietojās. Nezinu, nemāku novērtēt nagu lakas noņēmējus :D

 

20150601122533-32825.jpg

Nākamā sadaļa- sejas ādas kopšana.

Alterras organiskie krēmi- ar tonīti dienai un naktskrēms. Es šos laikam neatkārtošu. Dienas krēms ar toni man beigās neiepatikās, jo tas uz sejas savēlās. Ļoti neglīti. Nakts krēms - bija ok, bet nekas īpašs. Būs laikam piemērots dāmām, kas daudz neņemas ar seju, un vēlas organisku alternatīvu, un tam šis būs lielisks! Man patīk visu aizvest līdz nākamajam līmenim.

Nākamās 2 ir nakts maskas- Etude House nakts maskas ar hialuronskābi un hialuronskābi/kolagēnu. Man tā oranžā patika daudz labāk par zilo, jo zilajai klāt ir alkohols, kas ir ādas kairinātājs. Oranžo es visām dāmām iesaku, jo tā ir ideāla, lai veiktu sejas masāžu- rokas lieliski slīd pa ādas virsmu un pusstundu lieliski vari masēt, un arī bez masāžas- uzklāj vakarā šo kā pēdējo soli sejas kopšanā un no rīta pamodīsies ar superizlīdzinātu, mitrinātu ādu. Ļoti, ļoti labs produkts. Pasūtīju ebay laikam par 8 eiro.

Un Dermabrāzijas krēms ādai, kas man, nu jau- palīdzēja cīnīties ar rētiņām un uzlabot tekstūru. Nemācēšu jums dot plašu apskaidrojumu, jo šis bija mans untums, ka man to vajag, bet lielam daudzumam meiteņu šo visu var izdarīt profesionālis reizi mēnesī. Man šī bundžiņa pietika ilgāk kā pusgadam, pat vairs neatceros, iespējams, 9 mēnešiem. Nav tik spēcīgs, lai manu ādu kairinātu, atstāja ekstra tīru un gludu, biju ļoti iepriecināta, tikai uz beigām, stāvot dušā, tas palika  arvien šķidrāks un šķidrāks, bija grūtāk lietot- bija jāatstāj uz sejas kā maska, lai šķidrums iesūcas ādā un tad varēja sākt skrubēšanu. Tagad šai procedūrai esmu pāri, mans nākamais pirkums noteikti būs Stendera maigais skrubis, kas ir veidots pēc japāņu celulozes skrubja principa, kas ļoti maigi ļauj atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām.

20150601123714-70809.jpg

Essence- Lash princess tuša skropstām melnā krāsā. Man patika interesantā kobras stila birstīte, bet pats produkts- kā no pirmā iespaida, tā līdz pat pagājušajai nedēļai, kad tomēr centos to iemīlēt, gan uz plakstiem liekot ēnu bāzi (lai plakstiņš nesmērējas), gan piepūderēt plakstiņus- gan nedarot arī neko! Man tomēr neizdevās. Apjoms bija, jā, bet netur skropstu loku nu nekā. Taisnu skropstu murgs! Un visam pa virsu- pandas acis garantētas. Ļaunākais, ka uz dienas beigām tā sabira puteklīšos un reāli grauza acis, arī tušu noņemot. Diemžēl šī bija izgāšanās.

Nākošie ir Essences un Catrices lūpu un acu zīmuļi- tie gan ir izdošanās! Krēmīgi, skaistas krāsas- tie man gan ir sagatavotas rezerves un tiek lietoti uz urrā! Malači!

Un pēdējā sadaļa- ķermeņa lietas!

20150601124236-93390.jpg

Pasco (no ebay) saules aizsargkrēms ar spf 50-lieliska bāze zem meikapa, ūdensizturīgs, un dara savu darbu godam. Izturēja visu pagājušo vasaru, katru dienu lietojot un vēl šogadu, kad jau reāli termiņš gāja uz beigām- manam ķermenim un piejaucot klāt roku krēmam. Uz sejas tagad lietoju Stendera saules aizsargbalzāmu ar spf 30, un šķiet, ka tas man pat patīk labāk (drošvien tādēļ, ka smaržo pēc smiltsērkšķiem, atgādina Dzintara saules balzāmu :) )

Un Cocoa butter formula pretstriju krēms priekš manis kalpoja vienkārši kā fantastisks ķermeņa krēms, kad visi mani labumi no Stendera bija beigušies, bet jaunie vēl nebija sapirkti. Ļoti labs produkts! Man patika, kad uzklāj, smaržo pilnīgi viss pēc šokolādes un pamatīgi mitrina ādu. Izglāba manu ādu arī uz ziemas periodu, kad āda uz muguras ir nenormāli sausa un katru reizi pieliecoties, sāka mugura niezēt un nāca paranoja, ka āda ir kā papīrs un plīst. Pret to ļoti, ļoti palīdzēja šis krēms un vēl Stendera ķermeņa eļļa - Masāžas eļļa Dienvidu aprikoze. 

Te nu ir mani mēneša tukšiņi! Vai man turpināt arī favorītus??