Manas saules peldes

eduks
eduks 27. jūlijs 2011 00:00
1264

Kāda izskatās mana ceļojuma soma jūs jau zināt no mana bloga.

Vienīgi braucot peldēties soma tiek papildināta ar pludmales dvieļiem, pludmales segu, lietussargu, pludmales lakatu, vairākas pudeles dzeramā, jo mazajiem gadās arī izliet.

Protams ka neaizmirstama sastāvdaļa pieaugušajiem dabīgā olīveļļa (ka pie manīm atceļojusi no pašas Grieķijas), sauļošanās krēms bērniem, un ja gadās apdegt pret apdeguma krēms.

 

Olīveļļa ir laba ar to, ka ādā kļūst mīksta, maiga, pēc sauļošanās ir skaits viegli brūns iedegums, un ja gadās tomēr apdegt, āda nelobās nost. Kas manuprāt ir ļoti liels plus, jo visus iepriekšējos gadus staigāju kā čūskulēns kuram visu laiku iet āda nost. :)

 

Paldies Grieķu radiņiem par tik labu olīveļļu, kas ir pašu gatavots un labu ieteikumu tās pielietojumam - ne tikai pārtikā.

 

Blogu konkurss turpinās: pastāsti, kā kop ādu pirms un pēc saules peldēm!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
grieta 27. jūlijs 2011 12:30

interesanta ideja par to olīveļļu - būs jāpamēgina, jo man kaut kā īsti tie saulošanās krēmi nepatīk 9iespējams nēsmu vienkārsi atradusi īsto)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras