Mana stila vēsture.

rītausma
rītausma 5. decembris 2014 21:45
2353

Sveikas dāmas! Pienācis laiks pirmajam blogam un kādēļ lai tas nekļūtu arī par pieteikumu konkursam? Vienmēr esmu uzskatījusi, ka esmu izcila blogu lasītāja un slikta rakstītāja, bet kas neriskē tas nedodas uz Debenhams tērēt nopelnīto dāvanu karti.

Līdz 21 gada vecumam manu stilu drīzāk varēja saukt par bezstilu, jeb totālu sviestu. Es biju stila meklējumos, bet meklēju to pavisam nepareizā virzienā. Mana garderobe sastāvēja no džinsiem, džemperiem, sportiska tipa jaciņām, dažadiem t-krekliņiem ar uzrakstiem u.t.t

Tolaik es mērķtiecīgi centos iekarot sportiskā/brīvā stila virsotnes un lai arī manā garderobē bija atrodams viss aktuālais un nepieciešamais, es nejutos ērti. 

Pirms 4 gadiem kādā no mazajiem Rīgas veikaliņiem notika mana iepazīšanās ar manu stila mainītāju- kleitu. Agrāk manā prātā bija ieperinājusies doma, ka kleitas man nepiestāv un es noteikti izskatīšos diezgan muļķīgi, bet tajā liktenīgajā dienā es nolēmu uzlaikot šo nepazīstamo un svešo apģerba gabalu. Palūkojoties spogulī es jutos dīvaini, bet patīkami. Es jutos atradusi sevi. Īsto sevi. Likās, ka beidzot esmu izkļuvusi ārā no tām trim priedēm, starp kurām biju apmaldījusies un izmisīgi meklējusi stilu, kurš nav domāts man. 

Es mīlu kleitas- kuplas, klasiskas, vējā plandošas... 

Zinu, ka tās man piestāv un dievinu saņemt mazus komplimentus, kad esmu ietērpusies kādā jaunā 'skaistulē'. Atzīstos, man patīk redzēt arī mazliet skaudīgus sieviešu acu skatienus, kuri nopēta manu kleitu, jo diezgan bieži atrodu unikālus kleitu modeļus, kurus diez vai redzēsi pretimnācējai mugurā. Neesmu vienaldzīga arī pret svārkiem- visu labo izceļošiem un arī kuplākiem. 

Rudenīgajā laikā un pavasaros mana sirds nodreb ieraugot sievišķīgus mētelīšus un neparastus trenčus, arī šie apģērbi manī rada siltumu un labsajūtu, kā arī pilnībā raksturo manu stilu. 

Protams ziemas vēsākajās dienās dodu priekšroku Emu zābaciņiem, siltai cepurei un siltai virsjakai (nē, nevajag iedomāties bezformīgās un uzpūstās briesmonītes- arī šeit izvēlos vidukli un augumu izceļošu modeli ), bet pārsvarā ikdienas gaitām izvēlos mēteļus ar akcentētu vidukļa daļu un kuplu svārku daļu, kleitas, kuras piemeklētas vēsajam gadalaikam un koķetas beretes tipa cepurītes. 

Lūk arī pirmais raksts ir gatavs - nododu vērtēšanai un skarbajai kritikai, hehe. 

*šoreiz bloga bilde iz interenta plašumiem.

 

 

Blogu konkurss sadarbībā ar universālveikalu Debenhams: Mana stila vēsture

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 6. decembris 2014 20:38

vaaai,nu tā vien prasījās kādu treknu bildi ar šiem skaistumiem!!

Nikte 6. decembris 2014 12:06

Varēji jau ielikt kaut pašu apģērbu foto no skapja,ja savu nevēlies(emo)

vecsprofils 5. decembris 2014 23:14

Izklausās sievišķīgi (Y) :)

rītausma 5. decembris 2014 22:31 Kerstyna

Tas ir neaprakstāmi labi (inlove) priecājos, ka esmu atradusi īsto sevi.

Kerstyna 5. decembris 2014 22:27

Kleitas - tas ir tik sievišķīgi :) Jauki izskatīties, just un būt sievišķīgai, vai ne? (F)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras