Mana skaistā āda

Sievux
Sievux 24. jūlijs 2014 17:34
1719

Nē, mana āda ne tuvu nav perfekta! Ir gan krunciņas, gan poru bedrītes un melnumiņi, gan sārtumi un sausumiņi. Bija gan laiks, kad nevarēju sūdzēties, bet tad biju jauna. Un, kā saka mana mamma, jaunība jau pati par sevi ir skaista. Tam es nevaru nepiekrist! Manā vecumā ar nevainojamu ādu var lepoties vien labo gēnu īpašnieces. Un tomēr - ko es daru, lai mana āda ir starojoša?

Mazgāju seju aukstā ūdenī! Dermatoloģe ieteica veikt procedūru ar kontrasttemperatūru - pamīšus skalot ar aukstu un karstu ūdeni. Tam esmu nedaudz par slinku.

Svarīgi ir labi atpūsties un izgulēties! To ir vieglāk pateikt nekā izdarīt. Vēl ar pāris mēnešus vecu bērnu... gandrīz neiespējami.

Atceramies parastos kanonus - svaigs gaiss, fiziskās aktivitātes.... Trīs soļi ādas kopšanā - attīrīšana, tonizēšana, mitrināšana. Viss ir pareizi. Bet ziniet, ko es varu ieteikt, liekot roku uz sirds? Iemīlēties! (Vēlams ar pretmīlestību.) Tad viss ķermenis un āda staros un būs tvirts, pievilcīgs un skaists. Tas arī ir mans galvenais ieteikums - mīlēsim! Ja ne kādu citu, tad vismaz pašas sevi;)

 

Konkurss: Manas tvirtās ādas noslēpums

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras