Mana septembra skaistumkopšana.

Autors: Aggie, 2017. gada 2. oktobris, 14:47:18
Mana septembra skaistumkopšana.

Portfolio.

35+

Sausa sejas āda ar paplašinātām porām T-zonā.

Rīts.

Katru rītu mani pamodina modinātājs. Izstaipos un dodos dzert citronūdeni. Kādreiz es tā nedarīju. Pirmo dzēru kafiju, un viss. Ļoti daudz visur raksta, ka tukšā dūšā jādzer ūdens. Pagāja krietns laiks, pirms pieradu tukšā dūšā to dzert. Vienmēr atverot acis, rokas sniedzās pēc kafijas. Tas bija slikts ieradums. Šogad sevi pieradināju sākt ar citronūdeni. Tagad gribu sevi pieradināt sākt ar siltu citronūdeni. Laikam realizēšu to, kad vēsāks laiks iestāsies. 

Kad vielmaiņa ir iekustināta, izdzeru Herbalife vai PHD WOMAN kokteilīti. Labi, ka mani ar tādiem iepazīstināja, citādi joprojām brokastīs neko neuzņemtu, bet vakarā ledusskapja durtiņas nevarētu aizvērt. :D 

Beidzot gatavoju sev kafiju. Pēc tās jāgatavo brokastis tiem, kas tās ēd. Paldies Sieviešu Klubam un Dobeles Dzirnavniekam par balvām. Bērni ir atgriezušies skolā, kas man tagad nozīmē agrākus rītus. 

Kad vīrieši ir ķērušies klāt savām putras bļodām, dodos uz vannas istabu un okopēju to.

Dodos uz savu “buduāru” uzklāt dekoratīvo kosmētiku.

Dekoratīvā kosmētika.

Mans nākamais solis: Acis.

Atgriežos pie sejas.

Lūpas.

P.S. Pirms pieceļos no buduāra galdiņa, kutikulas ierīvēju ar Argāna eļļiņu.

Vakars.

P.S. kā var aizmirst lūpas? Šobrīd man ir Lottie London lūpu balzams no skaistuma kastītes. Kopš katru mēnesi saņemu skaistuma kastītes, es vēl ne reizi neesmu pirkusi lūpu balzamu.

Sejas maskas.

Maskas sejai klāju trešdienas un sestdienas vakaros (ir arī izņēmumi). Man ļoti patīk tās “salvešu maskas”. It īpaši pirms gulēt iešanas. Uzklāju masku, bet pēc tam nenomazgāju. Atlikumu iemasēju ādā un eju gulēt. No rīta sejas āda patīkami maiga kā zīdainim.

Septembrī sapirku ORIGINS Flower Fusion sejas maskas. Jasmīna, Lavandas, Apelsīnu, Rozes, Aveņu un Vijolītes.

Mati.

Septembra skaistuma kastītē bija interesants produkts matiem. Christophe Robin Cleansing Volumizing Paste. To iemasē galvas ādā un izskalo. Šampūnu pēc tam nav jālieto. Šis produkts maniem matiem izrādījās īsta katastrofa. Es to izmantoju arī otreiz, lai pārliecinātos, ka tas tā ir. Tas sausināja manus matus. Tie bija, kā sausi stiebri. Izķemēt manus garos matus pēc šī produkta lietošanas, arī bija īsta katastrofa. Man liekas, ka šis produkts ir piemērots īsiem plāniem matiem, lai piešķirtu apjomu. Pluss - rožu smarža produktam ir sensacionāla. Tā pavada tevi līdz pat nākamajam rītam.

 

Katru reizi pēc galvas rotas izmazgāšanas es izmantoju System Professional SOLAR Sun Oil. Kas arī bija vienā no skaistuma kastītēm. 

Ķermenis.

Rokas.

Man roku krēmi ir visos iespējamos kaktos. Vannas istabā, “studijā”, pie gultas, pie izlietnes virtuvē, darbā, rokas somiņā. Un jums?

Viens no produktiem, ko izmantoju kā roku krēmu ir KORRES Basil Lemon Body Milk no skaistuma kastītes.

Kājas.

Katru reizi, kad ieeju dušā, pēdas noberžu ar pumeku. Pēc tam izmantoju Scholl kāju krēmu

Lai Jums skaists Oktobris!