Mana sejas āda - iemesls kāpēc mans spoguļattēls neliekās pievilcīgs!

Autors: , 2011. gada 22. marts, 00:00:00
Mana sejas āda - iemesls kāpēc mans spoguļattēls neliekās pievilcīgs!

„Seja ir durvis uz dvēseli – šo teicienu, manuprāt, zina daudzi!! Skatoties uz manu seju, manas dvēseles durvis ir sausas un nedzīvas, neradot velmi ielūkoties, kas slēpjas aiz tām.


Mana sejas āda ir ļoti problemātiska – sākot ar sausiem pleķiem, kuri mēdz zvīņoties līdz sarkaniem, izteiksmīgiem plankumiem... Mana sejas āda pēc sejas kopšanas ir ļoti sausa lai kādus līdzekļus, losjonus es nelietotu...

 

Sejas krēmi? Esmu mēģinājusi daudzus – lētākus un dārgākus, bet rezultāts viens, sejas āda kļūst ļoti taukaina, poras aizsprostojas, rodas melnie punkti un neglītas pinnes... Teiksiet – vēl tāds vecums, kad metās pinnes, nav jau man arī vairs pubertāte...

 

Mana āda ir ļoti jūtīga, nepatīkami reaģē uz kairinājumiem, ne tikai seja, bet ķermeņa āda kopumā. Pat nedaudz spēcīgāk pakasoties vieta paliek ļoti sārta un reizēm uztūkst. Ja ļaujos kārdinājumam un izspiežu pinni tā vieta ilgi ir uztūkusi un sārta. Reizēm pat tik ikdienišķa lieta kā saģerbšanās rada plankumus uz kakla, vēdera..

 

Sausai sejas ādai komplektā nāk līdzi arī nepatīkami, sarkani pleķi – vaigi, reizēm arī zods. Jo siltāka telpa, jo izteiktāka ir sarkanāka krāsa - reti, kad sejas krāsa visur ir gandrīz vienāda!! Lietoju šobrīd Liren ražotāju produktu, krēmu tieši šiem sarkanajiem pleķiem, bet diemžēl, uzlabojumu nav. Esmu nonākusi pie secinājuma, ka šo problēmu izraisa asinsvadi, kuri ir par tuvu ādai, radot šo nepatīkamo efektu. Kad radīsies iespēja noteikti šo problēmu mēģināšu atrisināt nedaudz brutālāk – lāzera procedūras laikā...!!

 

Es apzinos, ka man ir jāapmeklē dermatologs, kas ieteiks manai sejas ādai vispiemērotāko līdzeklī, iespējams pat ārstēšanas metodi, bet šobrīd, kamēr līdzekļi to neatļauj, cīnos pašas spēkiem, lai tā jau sausā – bet tai pat laikā, taukainā sejas āda neciestu vēl vairāk...!!

 

Kā ir teicis   Lihtenbergs- „Pati interesantākā virsma uz zemes ir cilvēka seja.”.. mana seja noteikti ir ļoti interesanta un savdabīga ar kuru man ir jāsadzīvo katru dienu, katru rīt jauns izaicinājums...

 

Vēl ar vien meklēju to labāko savai ādai, jo tā ir pelnījusi, ka viņu palutina...!! Neesmu gatava samierināties ar to kāda ir mana āda!! Vārdiem ir grūti aprakstīt kā es vēlos normālu / mazāk jūtīgu ādu!!  

 

 

PIESAKIES Physiogel produktu TESTAM!