Mana dienasgrāmata - Melns ar melnu

Autors: pece, 2013. gada 3. oktobris, 09:00:12

Man bij patiess prieks ieraudzīt, ka teātra apmeklētāji lielākoties ir saposušies uz izrādi kā uz svētkiem, atšķirībā no iepriekšējās reizes, kad tur pabiju. Varbūt motivācija bij izrāde brīvdienā. Pavērojot cilvēkus, secināju, ka lielākajai daļai svinīgums un sapošanās asociējas ar melnas krāsas apģērbu,

Melnā krāsa apģērbā, nenoliedzami,  ir ar tādu solīduma pieskaņu. Vīrieši melnos vai ļoti tumšos uzvalkos, baltos vai krāsainos kreklos ar šlipsēm – ir kur acis piesiet. Tiesa pie dažiem eksemplāriem manas acis piesējās rūpīgāk - uz to jauno modi ar krekliem ar iešuvēm, šūtiem uz augumu un pāris cm par mazu, lai brīvi aizpogātu, un tā vien šķiet, ka pogas, pie spēcīgas ieelpas, katra izlidos uz savu pusi un būs sievietēm viens smuks striptīzs izrādes starpbrīdī.

Sievietes arī pārsvarā tērptas melnā, bet atšķirībā no vīriešiem – melnā ar melnu, bieži vien melns kostīms, melns tops vai blūze un vēl kāds melns aksesuārs – šalle, kaklarota, broša. Nez tas ir kāds maskēšanās paveids? Vai jaunākās modes tendences? Vai tikai man un man sastaptām stilistiem šķiet, ka īsti melns pie ģīmja piestāv tikai retajai un pārējās melnā auduma atspulgā, bālajā ģīmī, mākslīgajā apgaismojumā izskatās mazliet nāvei parādā?

Un vēl gribēju pajautāt, vai tas tagadiņ ir modīgi zem gaišām un baltām kleitām ar plikiem pleciem vilkt noplukušus tumšus krūšturus?

Es nepretendēju uz modes stilista statusu, es tikai ziņkārojos.

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu